ZMIEŃ TŁO
SPORT    PASSION    FREEDOM
SKLEP GO2HEL  |  PL  |  EN  |
GO2HEL - wszystko o Półwyspie Helskim

You need Flash to see it.


Bounceit Lonboard CupZ wielką przyjemnością informujemy, że już 28 czerwca w Częstochowie przy ulicy Złotogórskiej (obok Parku Miniatur) odbędą się zawody rangi nieoficjalnych mistrzostw Polski w zjeździe na Longboardzie.

Jest to pierwsza edycja zawodów z cyklu Bounceit Longboard Cup. Są to zawody dla średnio i zaawansowanych longboarderów w bardzo widowiskowej konkurencji - downhill. Tegoroczna edycja odbędzie się na lokalnym wzniesieniu w centrum Częstochowy z bardzo widowiskową panoramą. Świeżo położony asfalt, niezła stromość i parę zakrętów, sprawiają że miejsce doskonale nadaje się do rozegrania tego typu zawodów. Na pewno nikt nie będzie narzekał na łatwość miejsca rozgrywanych zawodów. Film promocyjny oraz mapę trasy zawodów można obejrzeć poniżej.

 

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=KL3d7SfP0tw#!

 

Na imprezę deklaruje przyjazd czołowe grono Polskiej sceny longboardingu. Przez cały czas trwania zawodów gwarantujemy dużą dawkę sportowej rywalizacji. Bounceit Longboard Cup nie są typowymi zawodami sportowymi, jest to przede wszystkim spotkanie ludzi z całej Polski, o tej samej pasji, którzy wspólnie uczestniczyć będą w sesji zdjęciowej, oraz fimowej. Organizatorzy przewidują również dodatkowe atrakcje, takie jak np. Chinese Downhill, Rampa, Boxy, pokazy BMX.

Na zwycięzców poszczególnych kategorii czekać będą Ciekawe nagrody ufundowane przez RipCurl, Frugo, BounceIt, Quiksilver, Gravity Skateboards, Loco Longboard, Juratuning.pl, Brain inside, Scout Fitness Club, Evokaii. Karmić zawodników będzie restauracja Senza Nome. Oprócz tego, dostępne będą testy nowych desek od firmy Gravity Skateboards, oraz Loco Longboards. Nagrodą główną, przewidywaną dla zwycięzcy kategorii Downhill będzie 400zł.  Gwarantujemy że długo nie zapomnisz tego wydarzenia, oraz sprawimy aby afterparty było tak dobre, że nie będziesz go pamiętać!

Dodatkowo wszelkie informacje związane np. z noclegiem, można kierować na maila: bounceit.co@gmail.com

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ TERAZ!!!

Zawodnicy mogą już teraz rejestrować się na zawody po przez stronę  http://www.bounceit.co/event.php . Osobą zarejestrowanym przesyłane będą informacje odnośnie zniżek na nocleg, oraz wstęp na afterparty po zawodach. Dodatkowo w ramach udziału w zawodach, zawodnicy otrzymają DARMOWY dostęp do napojów FRUGO na czas zawodów, oraz różne gadżety od firmy BounceIt

PLAN IMPREZY:

Rozgrzewka:

Od 09:00- do 13:00 - Odbywa się wolny zjazd dla wszystkich zawodników.

Zawody:

Od 13:00 do 15:00
13:00 - odbywa się pierwszy wyścig pucharu kobiet.
14:00 - odbywa się pierwszy wyścig pucharu mężczyzn.
16.00 - biegi finałowe (godzina uzależniona będzie od ilości zawodników)
Ostatni Wyścig: od 17:45 do 18:30 - Będzie to wyścig typu Chinese Downhill. Wszyscy zawodnicy mogą wziąć w nim udział. Wyścig w którym startują wszyscy jednocześnie wygrywa ten, kto pierwszy pojawi się na mecie.

Przypominamy że obowiązkiem startu w imprezie jest posiadanie kasku oraz podpisanie formularza zgłoszeniowego.

Zakończenie:

Od 18:30 do 19:30 - Odbędzie się wręczenie nagród firm Rip Curl, Evokaii www.evokaii.com , BounceIt w konkurencji „BounceIt Cup”, podziękowania i wywiady z zawodnikami.

Afterparty:

Od 21:00 - Wręczenie głównej nagrody odbędzie się w klubie” Rura” podczas finałowego afterparty, na którym zagrają: - DJ No Mercy oraz DJ Porcelain Head

Wstęp na imprezę w Klubie RURA:
W przedsprzedaży: 10 PLN
W dniu imprezy: 15 PLN
Zakup biletów możliwy jest w biurze firmy BounceIt które znajduję się przy Al. Wolności 31, również w klubie Rura, oraz pod nr. Tel 783-777-370
PODOBNE WPISY
POGODA NA PÓŁWYSPIE
Przepraszamy, chwilowo brak danych SZCZEGÓŁOWA PROGNOZA

You need Flash to see it.

NEWSLETTER
bądź na bieżąco !!!
Dodaj się do newslettera już teraz!

Dodając adres wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości dot. działalności portalu GO2HEL oraz jego partnerów

Czy wy też przed wyjazdem na półwysep wchodzicie na kilka różnych stron? Trzeba przecież wynająć jakąś przyczepę albo zarezerwować kwaterę, sprawdzić czy będzie wiało, zobaczyć czy nie ma jakiś fajnych zawodów i kiedy są dobre imprezy. Mamy dla Was super newsa! Na szczęście powstało Go2Hel! Serwis który dostarczy Wam wszelkich niezbędnych informacji! Teraz już nie musicie odwiedzać tylu stron! Na go2hel.pl znajdziecie to wszystko i znacznie więcej! Konkursy z cennymi nagrodami, fantastyczne zdjęcia, opinie, relacje i newsy z półwyspu i to na jednej stronie! Czytelnie, atrakcyjnie i w surferskim klimacie.