ZMIEŃ TŁO
SPORT    PASSION    FREEDOM
SKLEP GO2HEL  |  PL  |  EN  |
GO2HEL - wszystko o Półwyspie Helskim

You need Flash to see it.


KING OF HELL 2015Witamy,

Od 2006 roku organizujemy zawody King of Hell, jest to już prawie dziesięć lat. W tym roku w terminie 4-7 czerwca chcieliśmy zaprosić wszystkich na kolejną edycje zawodów które się rozegrają na kampingu Solar w bazie Deski.

Przewodnim motywem zawodów jest promowanie windsurfingu, zachęcanie młodych zawodników do startu i rozwoju swoich umiejętności. W tym roku chcieliśmy tą myśl jeszcze bardziej rozwinąć i urzeczywistnić.

Wprowadzamy formułę tabeli, eliminacji którą konsultowaliśmy z francuskim stowarzyszeniem WindMeet które z sukcesem działa od kilku lat obecnie organizując więcej przystanków niż PWA czy EFPT.

Zrobiliśmy to z myślą o jak najciekawszej i wyrównanej rywalizacji dla wszystkich zawodników, szczególnie tych którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tym sportem. Każdy będzie miał co najmniej dwie szanse w jednej eliminacji. Pierwszy heat zawodnika będzie tylko rozlosowaniem na kolejne heaty. Wygrany trafia trzy kolumny wyżej, drugie miejsce dwie a przegrany jedną. Po trzech kolumnach koniec tabeli wygląda podobnie. Gwarantuje to wyrównaną i pasjonującą walkę w większości heatów.

Tak więc apelujemy do wszystkich freestylerów w Polsce aby spróbowali swoich sił w zawodach, przyjechali, nawiązali nowe przyjaźnie które zaowocują super sesjami w przyszłości wraz ze znajomymi i dużym progresem.

Chcemy również objąć swoim mecenatem najmłodszych zawodników i pomóc w zdobywaniu sponsorów i rozwijaniu swojej pasji.

Pozdrawiamy,

King of Hell

 

EVENT NA FACEBOOK:

https://www.facebook.com/events/364220117109666/


Link do filmu z zeszlego roku:

https://vimeo.com/99407220
POGODA NA PÓŁWYSPIE
Przepraszamy, chwilowo brak danych SZCZEGÓŁOWA PROGNOZA

You need Flash to see it.

NEWSLETTER
bądź na bieżąco !!!
Dodaj się do newslettera już teraz!

Dodając adres wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości dot. działalności portalu GO2HEL oraz jego partnerów

Czy wy też przed wyjazdem na półwysep wchodzicie na kilka różnych stron? Trzeba przecież wynająć jakąś przyczepę albo zarezerwować kwaterę, sprawdzić czy będzie wiało, zobaczyć czy nie ma jakiś fajnych zawodów i kiedy są dobre imprezy. Mamy dla Was super newsa! Na szczęście powstało Go2Hel! Serwis który dostarczy Wam wszelkich niezbędnych informacji! Teraz już nie musicie odwiedzać tylu stron! Na go2hel.pl znajdziecie to wszystko i znacznie więcej! Konkursy z cennymi nagrodami, fantastyczne zdjęcia, opinie, relacje i newsy z półwyspu i to na jednej stronie! Czytelnie, atrakcyjnie i w surferskim klimacie.