ZMIEŃ TŁO
SPORT    PASSION    FREEDOM
SKLEP GO2HEL  |  PL  |  EN  |
GO2HEL - wszystko o Półwyspie Helskim

You need Flash to see it.


POLISH SKIMBOARDING OPEN 2013DAKINE POLISH SKIMBOARDING OPEN 2013 by Rip Curl


Już zaczęło się odliczanie do tegorocznej, czwartej, edycji Otwartych Mistrzostw Polski w Inland Skimboardingu. W dniach 26-27 lipca oczy całej skimboardowej sceny będą skierowane na Gdańsk.


Polish Skimboarding Open już od początku było wydarzeniem wyjątkowym a po zeszłorocznej edycji wiemy na pewno, że miano jednej z najważniejszych imprez skimboardowych na świecie jest w pełni zasłużone. W lipcu spodziewamy się najlepszych zawodników z Polski, Europy i Stanów Zjednoczonych. Swój udział potwierdzili już skimboarderzy z USA, Niemiec, Holandii, Łotwy, Czech, Szwecji i Austrii. Formuła OPEN pozawala na równorzędne współzawodnictwo topowych, sponsorowanych zawodników oraz tych mniej znanych dla których może to być punkt zwrotny w karierze. Zmagania rozegrane będą z podziałem na mężczyzn i kobiety oraz kategorie wiekowe poniżej 16 i 12 roku życia.


Poza dwudniowymi zmaganiami na skimparku przewidziano wiele dodatkowych atrakcji a wśród nich znalazły się m.in.:
- Mini Szkoła Skimboardingu gdzie zupełnie bezpłatnie, z pomocą instruktorów będzie można postawić pierwsze kroki na desce. Wystarczy zabrać ze sobą spodenki kąpielowe i chęci.
- Darmowe testy desek skimboardowych wiodących marek.
- Liczne konkursy dla zawodników i publiczności.
- After Party – oficjalne after party dla wszystkich zawodników i widzów.
Już teraz na internetowej stronie zawodów ruszyła rejestracja zawodników on-line.


Więcej informacji na: www.PSOpen.com oraz www.facebook.com/PSOpen
PODOBNE WPISY
POGODA NA PÓŁWYSPIE
Przepraszamy, chwilowo brak danych SZCZEGÓŁOWA PROGNOZA

You need Flash to see it.

NEWSLETTER
bądź na bieżąco !!!
Dodaj się do newslettera już teraz!

Dodając adres wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości dot. działalności portalu GO2HEL oraz jego partnerów

Czy wy też przed wyjazdem na półwysep wchodzicie na kilka różnych stron? Trzeba przecież wynająć jakąś przyczepę albo zarezerwować kwaterę, sprawdzić czy będzie wiało, zobaczyć czy nie ma jakiś fajnych zawodów i kiedy są dobre imprezy. Mamy dla Was super newsa! Na szczęście powstało Go2Hel! Serwis który dostarczy Wam wszelkich niezbędnych informacji! Teraz już nie musicie odwiedzać tylu stron! Na go2hel.pl znajdziecie to wszystko i znacznie więcej! Konkursy z cennymi nagrodami, fantastyczne zdjęcia, opinie, relacje i newsy z półwyspu i to na jednej stronie! Czytelnie, atrakcyjnie i w surferskim klimacie.