ZMIEŃ TŁO
SPORT    PASSION    FREEDOM
SKLEP GO2HEL  |  PL  |  EN  |
GO2HEL - wszystko o Półwyspie Helskim

You need Flash to see it.


Relacja- JUMPCITY Freestyle Camp KITE/WAKEPierwszy i największy park trampolin w Polsce po raz kolejny łamie schematy i przenosi szkolenia Kite/Wake na zupełnie nowy poziom.

 

W zeszłym roku było o nich głośno przy okazji organizacji pierwszego w Polsce szkolenia Freeski/Snowboard z wykorzystaniem bogatej infrastruktury parku trampolin. Uznani trenerzy w połączeniu z 2000m2 trampolin i 3 dniami intensywnych warsztatów w innowacyjnej formie, zapewniło rozgłos i nieoczekiwany sukces pierwszej takiej inicjatywy w Polsce.

 

W tym roku organizatorzy z JUMPCITY postanowili pójść o krok dalej i do współpracy zaprosili Marka „Murphy’ego” Zacha i Daniela Witkowskiego.

Popularny „Murphy” to Trzykrotny Mistrz Świata Snowkite i aktualny Mistrz Polski Kitesurfingu w kategorii Freestyle Masters. Oprócz zdobycia wielu nagród z dziedziny kite/snowkite, Marek uzyskał również tytuł Mistrza Czech w Wakeboradingu, na którym pływa od ponad 17 lat. Instruktor oraz zawodnik ceniony na całym świecie.

 

Daniel Witkowski, multirider, instruktor kitesurfingu, windsurfingu, snowboardu oraz narciarstwa. Właściel szkoły windsurfingowo-kitesurfingowe HowHigh Sports w Rewie. Od wielu lat aktywnie udziela się również na scenie Wake’owej. Zajął I miejsce na zawodach wakeboardowych Summer Festival 2012. Wprawiony akrobata oraz miłośnik wielu sportów ekstremalnych.

 

 

Wizytówką JUMPCITY Freestyle Camp jest praca w małych grupach. Nie inaczej było tym razem. Dwóch trenerów na 15 uczestników warsztatów zapewnia niemal indywidualne podejście i gwarantuje upragniony progress.

 

„Uważam, że warsztaty w małych grupach to najlepszy sposób na naukę” - mówi Marek „Murphy” Zach

 

Potwierdzeniem słuszności obranej przez organizatora strategi, niech będzie fakt, że wolne miejsca na Camp zapełniły się w niespełna tydzień!

 

Na uczestników Freestyle Camp czeka nie tylko duża dawka praktycznej wiedzy przekazywanej przez profesjonalistów, ale też cała masa nagród od licznych sponsorów.

 

„W tym roku wartość nagród przekroczyła 5000 PLN, a przyznawaliśmy je choćby za największy progress podczas Campu lub najlepszy trik wykonany podczas kończących warsztaty zawodów w wake parku WakeProjekt w Sławutówku.” - mówi Joanna Tuz, główny organizator ze strony JUMPCITY.

 

Zawody zwieńczające 3 dniowe intensywne warsztaty, pomogły uczestnikom przenieść nowe sztuczki bezpośrednio z trampolin na wodę. Pogoda dopisała, a atmosfera i klimat miejscówki udzielił się wszystkim campowiczom.

 

Jeżeli chcecie zobaczyć jaki poziom reprezentowali trenerzy i uczestnicy to koniecznie zobaczcie naszą relację:

 

https://www.youtube.com/watch?v=OUbUt-OqE74

 

Sukces JUMPCITY Freestyle Camp to wyraźny sygnał, że takich wydarzeń w Polsce brakuje i powinny odbywać się zdecydowanie częściej, gotowość do sprostania tym oczekiwaniom potwierdzili sami organizatorzy:

 

„JUMPCITY Freestyle Camp Kite/Wake Edition to pierwsza letnia i trzecia w ogóle edycja Freestyle Camp - czyli serii warsztatów związanych z letnimi i zimowymi sportami ekstremalnymi. Planujemy organizację kolejnych imprez, jesteśmy podekscytowani efektami naszej pracy, a zdobyte doświadczenie procentuje - dlatego śledźcie nasz kanał na FB i szukajcie informacji w sieci - na pewno jeszcze nie raz was zaskoczymy!”

POGODA NA PÓŁWYSPIE
Przepraszamy, chwilowo brak danych SZCZEGÓŁOWA PROGNOZA

You need Flash to see it.

NEWSLETTER
bądź na bieżąco !!!
Dodaj się do newslettera już teraz!

Dodając adres wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości dot. działalności portalu GO2HEL oraz jego partnerów

Czy wy też przed wyjazdem na półwysep wchodzicie na kilka różnych stron? Trzeba przecież wynająć jakąś przyczepę albo zarezerwować kwaterę, sprawdzić czy będzie wiało, zobaczyć czy nie ma jakiś fajnych zawodów i kiedy są dobre imprezy. Mamy dla Was super newsa! Na szczęście powstało Go2Hel! Serwis który dostarczy Wam wszelkich niezbędnych informacji! Teraz już nie musicie odwiedzać tylu stron! Na go2hel.pl znajdziecie to wszystko i znacznie więcej! Konkursy z cennymi nagrodami, fantastyczne zdjęcia, opinie, relacje i newsy z półwyspu i to na jednej stronie! Czytelnie, atrakcyjnie i w surferskim klimacie.