ZMIEŃ TŁO
SPORT    PASSION    FREEDOM
SKLEP GO2HEL  |  PL  |  EN  |
GO2HEL - wszystko o Półwyspie Helskim

You need Flash to see it.


Relacja Tomka Janiaka z RewyCzołem:)

W ostatni weekend zakończyły się kolejne regaty Pucharu Polski 2013, tym razem rozgrywane na cyplu Rewskim,  jednym z najbardziej popularnych miejsc do uprawiania kitesurfingu w Polsce. Wygrywając 5 z 8 wyścigów zapewniłem sobie zwycięstwo w tych zawodach jeszcze przed ostatnim wyścigiem,  powtórzyłem tym samym wynik z ostatniego sezonu,  Rewa okazała się po raz kolejny dla mnie szczęśliwym spotem. Odzyskałem również wiarę w siebie oraz sprzęt po raczej średnio udanych regatach na Bonaire. Podczas 2 dni trwania zawodów zawiało nam ze wszystkich możliwych kierunków. Wszystkie wyścigi rozegralismy jednak drugiego dnia, czyli w sobotę przy pięknej słonecznej pogodzie oraz północnym wietrze,  który był raczej miłym zaskoczeniem ponieważ żadna prognoza tego nie pokazywała. Dyrektor zawodów rozstawił dłuższą niż zwykle trasę, wyścigi trwały około 15-16 min dla pierwszego,  tak więc mieliśmy "prawdziwe"  ściganie się, podobnie jak w San Francisco czy na Bonaire, gdzie długości wyścigów były podobne. Idea jest taka aby Polskie regaty przygotowywały nas jak najlepiej do warunków które będziemy mieli podczas Mistrzostw Europy oraz Świata.

Dawno nie było w Rewie podczas zawodów tak przyjemnych warunków do pływania,  tym bardziej będę mile to wydarzenie wspominać.
Następny Puchar Polski już za 2 tyg w Łebie.
POGODA NA PÓŁWYSPIE
Przepraszamy, chwilowo brak danych SZCZEGÓŁOWA PROGNOZA

You need Flash to see it.

NEWSLETTER
bądź na bieżąco !!!
Dodaj się do newslettera już teraz!

Dodając adres wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości dot. działalności portalu GO2HEL oraz jego partnerów

Czy wy też przed wyjazdem na półwysep wchodzicie na kilka różnych stron? Trzeba przecież wynająć jakąś przyczepę albo zarezerwować kwaterę, sprawdzić czy będzie wiało, zobaczyć czy nie ma jakiś fajnych zawodów i kiedy są dobre imprezy. Mamy dla Was super newsa! Na szczęście powstało Go2Hel! Serwis który dostarczy Wam wszelkich niezbędnych informacji! Teraz już nie musicie odwiedzać tylu stron! Na go2hel.pl znajdziecie to wszystko i znacznie więcej! Konkursy z cennymi nagrodami, fantastyczne zdjęcia, opinie, relacje i newsy z półwyspu i to na jednej stronie! Czytelnie, atrakcyjnie i w surferskim klimacie.