ZMIEŃ TŁO
SPORT    PASSION    FREEDOM
SKLEP GO2HEL  |  PL  |  EN  |
GO2HEL - wszystko o Półwyspie Helskim

You need Flash to see it.


MICHAŁ POLANOWSKIUrzekła nas historia Michała i dedykujemy ją jego rodzicom! Wyobraźcie sobie, że ten 28 letni mistrz, który kilkakrotnie zdobył puchar Polski, brąz w mistrzostwach Świata  w Portugalii (2008 r.) oraz tytuł młodzieżowego mistrza świata we Włoszech (2002 r.) zaczął pływać przez zupełny przypadek!

W wieku 15 lat, jako wzorowy uczeń, otrzymał od rodziców nagrodę – obóz windsurfingowy. Wówczas był zapalonym motocrossistą, a windsurfing oglądał wyłącznie w telewizji. Wystarczyło kilkanaście dni, aby wywrócić świat Michała do góry nogami! Starcie z żywiołem, wzrost adrenaliny oraz obserwacja profesjonalistów na dobre przekonały „Polana” do uwzględnienia windsurfingu w życiowych planach. Mimo ogromnych sukcesów i wyczynowych startów, na co dzień prowadzi także  własną firmę.  Podziwiamy za umiejętność połączenia pracy i pasji! Nadal startuje w wielu zawodach, obecnie szykuje się na mistrzostwa świata w Puerto Rico. Jego ulubione spoty na świecie to Cabo Verde oraz Australia. Zimą szusuje na snowboardzie, a ostatnio znów szaleje motocroseem na piaszczystym lądzie (udało mu się wrócić do młodzieńczej pasji). Trzymamy za niego kciuki w kolejnych zawodach!

Tekst: Alicja Majewska
POGODA NA PÓŁWYSPIE
Prognoza pogody dla dowolnego regionu kraju może się oczywiście zauważalnie różnić. W następstwie tego instytut ICM kontroluje na bieżąco każdej godziny wiele stacji meteorologicznych w całej Polsce. Dzięki temu wiadomo jaka jest pogoda w mieście Jastarnia lub też jakiego typu zjawiska meteorologiczne wystąpią w tym miejscu. Z uwagi na fakt iż prognoza pogody dla miejscowości Jastarnia ustalana przez instytut ICM może modyfikować się intensywnie dokładamy dużych starań by w czasie rzeczywistym aktualizować dane pogodowe. Pogoda w Jastarni udostępniana przez ICM to przede wszystkim wskazania temp. powietrza która będzie wynosiła w najcieplejszym momencie dnia: 19C. Równocześnie temperatura odczuwalna wyniesie 19°C
7 m/s

Pogoda
°C
7 m/s

°C
7 m/s

SZCZEGÓŁOWA PROGNOZA

You need Flash to see it.

NEWSLETTER
bądź na bieżąco !!!
Dodaj się do newslettera już teraz!

Dodając adres wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości dot. działalności portalu GO2HEL oraz jego partnerów

Czy wy też przed wyjazdem na półwysep wchodzicie na kilka różnych stron? Trzeba przecież wynająć jakąś przyczepę albo zarezerwować kwaterę, sprawdzić czy będzie wiało, zobaczyć czy nie ma jakiś fajnych zawodów i kiedy są dobre imprezy. Mamy dla Was super newsa! Na szczęście powstało Go2Hel! Serwis który dostarczy Wam wszelkich niezbędnych informacji! Teraz już nie musicie odwiedzać tylu stron! Na go2hel.pl znajdziecie to wszystko i znacznie więcej! Konkursy z cennymi nagrodami, fantastyczne zdjęcia, opinie, relacje i newsy z półwyspu i to na jednej stronie! Czytelnie, atrakcyjnie i w surferskim klimacie.