ZMIEŃ TŁO
SPORT    PASSION    FREEDOM
SKLEP GO2HEL  |  PL  |  EN  |
GO2HEL - wszystko o Półwyspie Helskim

You need Flash to see it.

Nasza misja

 

O stronie

Czy wy też przed wyjazdem na półwysep wchodzicie na kilka różnych stron? Trzeba przecież wynająć jakąś przyczepę albo zarezerwować kwaterę, sprawdzić czy będzie wiało, zobaczyć czy nie ma jakiś fajnych zawodów i kiedy są dobre imprezy. Mamy dla Was super newsa! Na szczęście powstało Go2Hel! Serwis który dostarczy Wam wszelkich niezbędnych informacji! Teraz już nie musicie odwiedzać tylu stron! Na go2hel.pl znajdziecie to wszystko i znacznie więcej! Konkursy z cennymi nagrodami, fantastyczne zdjęcia, opinie, relacje i newsy z półwyspu i to na jednej stronie! Czytelnie, atrakcyjnie i w surferskim klimacie.

O nas

Nie jesteśmy zawodnikami, dlatego będzie dużo o pływaniu, ale nie tylko;) Nie jesteśmy właścicielami żadnej szkółki, kempingu czy knajpy, nie będzie zatem kryptoreklamy ani wciskania kitu ;) Jesteśmy po prostu zakochani w tym miejscu i klimacie! Doradzimy Wam tak, jakbyśmy wybierali sami dla siebie. Polecimy miejsca, gdzie sami chcielibyśmy spać, pływać i imprezować. Liczne pobyty w Chałupach i na Helu dostarczyły nam mnóstwa pozytywnych przeżyć i wrażeń.

O Was

A teraz najlepsze: razem będziemy tworzyć tę stronę. Z założenia ma być interaktywna i zawsze aktualna. Gorąco zachęcamy do przesyłania opinii, zdjęć, filmików i relacji. Dzielcie się swoimi wrażeniami! Będziemy je tutaj zamieszczać.

Go2hel.pl to nasze wspólne dzieło!

POWRÓT

You need Flash to see it.

NEWSLETTER
bądź na bieżąco !!!
Dodaj się do newslettera już teraz!

Dodając adres wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości dot. działalności portalu GO2HEL oraz jego partnerów

Czy wy też przed wyjazdem na półwysep wchodzicie na kilka różnych stron? Trzeba przecież wynająć jakąś przyczepę albo zarezerwować kwaterę, sprawdzić czy będzie wiało, zobaczyć czy nie ma jakiś fajnych zawodów i kiedy są dobre imprezy. Mamy dla Was super newsa! Na szczęście powstało Go2Hel! Serwis który dostarczy Wam wszelkich niezbędnych informacji! Teraz już nie musicie odwiedzać tylu stron! Na go2hel.pl znajdziecie to wszystko i znacznie więcej! Konkursy z cennymi nagrodami, fantastyczne zdjęcia, opinie, relacje i newsy z półwyspu i to na jednej stronie! Czytelnie, atrakcyjnie i w surferskim klimacie.