ZMIEŃ TŁO
SPORT    PASSION    FREEDOM
SKLEP GO2HEL  |  PL  |  EN  |
GO2HEL - wszystko o Półwyspie Helskim

You need Flash to see it.


NOWA BAZA NA CHAŁUPACH 6!Już 30 kwietnia otwarcie nowej bazy szkoły Molo Surf na kempingu Chałupy 6.

„Odpowiadając na zapotrzebowanie najbardziej wymagających klientów, postanowiliśmy stworzyć bazę MoloSurf. To najbardziej ekskluzywna baza szkoleniowa w Polsce ! Pod okiem najlepszych specjalistów będziecie mogli odkryć tajniki wind&kite surfingu, a po szkoleniach odpocząć w komfortowych warunkach naszej "strefy chillout". Tego jeszcze nie było- Hawajski klimat w naszych polskich warunkach ! Zapraszamy ! Z nami popłyniesz...”

Żródło: www.molosurf.com

Więcej informacji na temat Molo Surf, jak również oferowanych kursów i możliwości zakwaterowania w naszych działach „Szkółki” oraz „Wypożyczalnie przyczep”.

Serdecznie polecamy!
PODOBNE WPISY
POGODA NA PÓŁWYSPIE
Przepraszamy, chwilowo brak danych SZCZEGÓŁOWA PROGNOZA

You need Flash to see it.

NEWSLETTER
bądź na bieżąco !!!
Dodaj się do newslettera już teraz!

Dodając adres wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości dot. działalności portalu GO2HEL oraz jego partnerów

Czy wy też przed wyjazdem na półwysep wchodzicie na kilka różnych stron? Trzeba przecież wynająć jakąś przyczepę albo zarezerwować kwaterę, sprawdzić czy będzie wiało, zobaczyć czy nie ma jakiś fajnych zawodów i kiedy są dobre imprezy. Mamy dla Was super newsa! Na szczęście powstało Go2Hel! Serwis który dostarczy Wam wszelkich niezbędnych informacji! Teraz już nie musicie odwiedzać tylu stron! Na go2hel.pl znajdziecie to wszystko i znacznie więcej! Konkursy z cennymi nagrodami, fantastyczne zdjęcia, opinie, relacje i newsy z półwyspu i to na jednej stronie! Czytelnie, atrakcyjnie i w surferskim klimacie.