ZMIEŃ TŁO
SPORT    PASSION    FREEDOM
SKLEP GO2HEL  |  PL  |  EN  |
GO2HEL - wszystko o Półwyspie Helskim

You need Flash to see it.


DZIEŃ DOBRY TVN W MOLO SURF!3 maja, między 10 a 11, ekipa Dzień Dobry TVN miała wejście na żywo prosto z bazy MOLOSURF! Dla niewtajemniczonych, jest to nowo otwarta szkółka na kempingu Chałupy 6.

Nad zatoką pojawiły sie również gwiazdy;) Znany z polskiej edycji So You Think U Can Dance, Maciek "Gleba" zaliczył inauguracyjną glebę spadając efektownie z deski przed kamerami TVN'u:) W kilku wejściach na żywo można było podziwiać bazę Molosurf, piękne kursantki oraz przystojych instruktorów.

Przedstawiciele Go2hel godnie reprezentowali brać pływającą:)

Video relację możecie oglądać na stronie Dzień Dobry TVN
PODOBNE WPISY
POGODA NA PÓŁWYSPIE
Przepraszamy, chwilowo brak danych SZCZEGÓŁOWA PROGNOZA

You need Flash to see it.

NEWSLETTER
bądź na bieżąco !!!
Dodaj się do newslettera już teraz!

Dodając adres wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości dot. działalności portalu GO2HEL oraz jego partnerów

Czy wy też przed wyjazdem na półwysep wchodzicie na kilka różnych stron? Trzeba przecież wynająć jakąś przyczepę albo zarezerwować kwaterę, sprawdzić czy będzie wiało, zobaczyć czy nie ma jakiś fajnych zawodów i kiedy są dobre imprezy. Mamy dla Was super newsa! Na szczęście powstało Go2Hel! Serwis który dostarczy Wam wszelkich niezbędnych informacji! Teraz już nie musicie odwiedzać tylu stron! Na go2hel.pl znajdziecie to wszystko i znacznie więcej! Konkursy z cennymi nagrodami, fantastyczne zdjęcia, opinie, relacje i newsy z półwyspu i to na jednej stronie! Czytelnie, atrakcyjnie i w surferskim klimacie.