ZMIEŃ TŁO
SPORT    PASSION    FREEDOM
SKLEP GO2HEL  |  PL  |  EN  |
GO2HEL - wszystko o Półwyspie Helskim

You need Flash to see it.


POLISH SURFING CHALLENGE 2012VI edycja Polish Surfing Challenge

Nowa, bogatsza i dostępna dla wszystkich formuła, ale jak zawsze ta sama wyjątkowa atmosfera, emocje, adrenalina, współzawodnictwo, a przede wszystkim surferski life style-  tak pokrótce można opisać zbliżające się wielkimi krokami zawody Polish Surfing Challenge.

W porównaniu z latami ubiegłymi organizatorzy zawodów Polskie Stowarzyszenie Surfingu oraz Fundacja Surfrider zadbali, by obecna edycja była dostępna dla wszystkich, dlatego impreza  została podzielona na dwie części: Stand Up Paddle oraz zawody na prognozę. Głównym sponsorem tegorocznych zawodów, jest kultowa marka Quiksilver, która będzie obecna w trakcie wszystkich aktywacji sierpniowego eventu.

11 sierpnia zapraszamy na 1 z 2 odsłon PSC, gdzie głównym punktem wydarzenia będą zawody SUP.  SUP – czyli Stand Up Paddle jest niczym innym jak surfowaniem, wspomagając się wiosłem.  W zawodach będzie mógł wziąć udział każdy kto ukończył 18 rok życia. Młodsi adepci surfingu będą mogli pod okiem instruktora  pobrać bezpłatną lekcję pływania na SUPie.

Tego dnia Fundacja Surfrider wsparta marką Barefoot przeprowadzi również akcję Beach Rescue  Project.  Nam surferom szczególnie bardzo zależy na zachowaniu równowagi w  przyrodzie, gdyż to dzięki niej możemy uprawiać tę dyscyplinę. Nie zamierzamy jednak nikogo straszyć, ani pouczać. Poprzez sztukę chcemy dotrzeć do wrażliwości ludzi, pokazać, że do bycia eko wystarczą naturalne zachowania, takie jak wyrzucenie butelki, czy papierka do śmietnika, a nie pozostawienie go na plaży.

Jeśli pozwoli nam na to pogoda całość wydarzenia zakończy Redbull Night Session – pokaz  surfingu w świetle księżyca!

Sponsor Główny
Quiksilver

Sponsorzy
Red Bull/ Surfround/Go Pro/ Barefoot/ Biotherm

Partner Strategiczny
Surfrider Foundation Polska

Organizatorzy
Polskie Stowarzyszenie Surfingu/ Front Brand Integrated

Timetable:

12:00 Start wydarzenia: zapisy ( dla spóźnialskich)pokaz oraz trening 
pływania na SUPie. Podpisywanie deklaracji Surfrider EKO!

15:00 start zawodów. 

18:00 wyniki zawodów, rozdanie nagród 

21:00 Redbull Night Session

Aloha i do zobaczenia na Hellu!
PODOBNE WPISY
POGODA NA PÓŁWYSPIE
Przepraszamy, chwilowo brak danych SZCZEGÓŁOWA PROGNOZA

You need Flash to see it.

NEWSLETTER
bądź na bieżąco !!!
Dodaj się do newslettera już teraz!

Dodając adres wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości dot. działalności portalu GO2HEL oraz jego partnerów

Czy wy też przed wyjazdem na półwysep wchodzicie na kilka różnych stron? Trzeba przecież wynająć jakąś przyczepę albo zarezerwować kwaterę, sprawdzić czy będzie wiało, zobaczyć czy nie ma jakiś fajnych zawodów i kiedy są dobre imprezy. Mamy dla Was super newsa! Na szczęście powstało Go2Hel! Serwis który dostarczy Wam wszelkich niezbędnych informacji! Teraz już nie musicie odwiedzać tylu stron! Na go2hel.pl znajdziecie to wszystko i znacznie więcej! Konkursy z cennymi nagrodami, fantastyczne zdjęcia, opinie, relacje i newsy z półwyspu i to na jednej stronie! Czytelnie, atrakcyjnie i w surferskim klimacie.