ZMIEŃ TŁO
SPORT    PASSION    FREEDOM
SKLEP GO2HEL  |  PL  |  EN  |
GO2HEL - wszystko o Półwyspie Helskim

You need Flash to see it.


II Odsłona Barefoot Wine Beach Rescue ProjectDruga tegoroczna odsłona Barefoot Wine Beach Rescue Projekt, czyli akcji sprzątania plaż jest już za nami. W sumie ok. 10 tys. litrów zebranych śmieci i stu nowych sympatyków fundacji Surfrider Polska, organizatora wydarzenia. Obie akcje odbyły się na Helu w okolicy Chałup, a ich efektem będzie powstanie ekorzeźby przedstawiającej … tego dowiecie się później.


Stan polskich plaż nie napawa optymizmem. Drobne śmieci, niedopałki papierosów i różne inne pozostałości po niektórych plażowiczach, sprawiają, że trudno odczuwać pełną radość z plażowania.

I tak, jeśli podczas pierwszego clean upu zwracaliśmy uwagę na wszędobylskie niedopałki papierosów, tak teraz to co szczególnie przykuło naszą uwagę to tragiczny, czy wręcz zastraszający stan „pasa technicznego” (wąski pas leśny przy drodze Władysławowo – Hel) dzielącego plaże od campingów. Nie tylko tonie w śmieciach, ale również został przez niektórych przystosowany jako toaleta.


Jeśli chodzi o sukcesy, to jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy bezinteresownie (o przepraszam, dla własnej przyjemności z plażowania) pomagali nam i spontanicznie przyłączali się do sprzątania.

Jeśli WY również chcecie wiedzieć co, gdzie, kiedy i jak robimy, zapisujcie się do naszego newslettera.

Zapraszamy na stronę FUNDACJI

Więcej zdjęć z akcji znajdziecie TU
PODOBNE WPISY
POGODA NA PÓŁWYSPIE
Przepraszamy, chwilowo brak danych SZCZEGÓŁOWA PROGNOZA

You need Flash to see it.

NEWSLETTER
bądź na bieżąco !!!
Dodaj się do newslettera już teraz!

Dodając adres wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości dot. działalności portalu GO2HEL oraz jego partnerów

Czy wy też przed wyjazdem na półwysep wchodzicie na kilka różnych stron? Trzeba przecież wynająć jakąś przyczepę albo zarezerwować kwaterę, sprawdzić czy będzie wiało, zobaczyć czy nie ma jakiś fajnych zawodów i kiedy są dobre imprezy. Mamy dla Was super newsa! Na szczęście powstało Go2Hel! Serwis który dostarczy Wam wszelkich niezbędnych informacji! Teraz już nie musicie odwiedzać tylu stron! Na go2hel.pl znajdziecie to wszystko i znacznie więcej! Konkursy z cennymi nagrodami, fantastyczne zdjęcia, opinie, relacje i newsy z półwyspu i to na jednej stronie! Czytelnie, atrakcyjnie i w surferskim klimacie.