ZMIEŃ TŁO
SPORT    PASSION    FREEDOM
SKLEP GO2HEL  |  PL  |  EN  |
GO2HEL - wszystko o Półwyspie Helskim

You need Flash to see it.


QUIKSILVER PRO FRANC​E 2012Pomiędzy 28 września i 8 października odbędzie się największa impreza surfingowa na starym kontynencie Quiksilver Pro France. Niesamowite fale atlantyckiego wybrzeża Francji będą gościć 34 najlepszych surferów świata, którzy zmierzą się w 7 z 10 tegorocznych eventów ASP World Tour 2012. Wśród zaproszonych zawodników znajduje się oczywiście także najbardziej utytułowany, legendarny 11-to krotny Mistrz Świata Kelly Slater.

Film znajdziecie TU


Wszystkie bieżące informacje na temat Quiksilver PRO France, a także link do oglądania relacji live znajdziecie na stronie:
http://quiksilverlive.com/profrance/2012/
PODOBNE WPISY
POGODA NA PÓŁWYSPIE
Przepraszamy, chwilowo brak danych SZCZEGÓŁOWA PROGNOZA

You need Flash to see it.

NEWSLETTER
bądź na bieżąco !!!
Dodaj się do newslettera już teraz!

Dodając adres wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości dot. działalności portalu GO2HEL oraz jego partnerów

Czy wy też przed wyjazdem na półwysep wchodzicie na kilka różnych stron? Trzeba przecież wynająć jakąś przyczepę albo zarezerwować kwaterę, sprawdzić czy będzie wiało, zobaczyć czy nie ma jakiś fajnych zawodów i kiedy są dobre imprezy. Mamy dla Was super newsa! Na szczęście powstało Go2Hel! Serwis który dostarczy Wam wszelkich niezbędnych informacji! Teraz już nie musicie odwiedzać tylu stron! Na go2hel.pl znajdziecie to wszystko i znacznie więcej! Konkursy z cennymi nagrodami, fantastyczne zdjęcia, opinie, relacje i newsy z półwyspu i to na jednej stronie! Czytelnie, atrakcyjnie i w surferskim klimacie.