ZMIEŃ TŁO
SPORT    PASSION    FREEDOM
SKLEP GO2HEL  |  PL  |  EN  |
GO2HEL - wszystko o Półwyspie Helskim

You need Flash to see it.


WOJTEK BRZOZOWSKI PREZESEMWalne Zebranie PSW!

W ubiegłą niedzielę, czyli 21-go października 2012 roku, w warszawskim, zaprzyjaźnionym klubie WTS DESKI, odbyło się Walne Zgromadzenie Polskiego Stowarzyszenia Windsurfingu. Zebrała się tam grupka zaangażowanych w sprawy windsurfingu i stowarzyszenia surferów. A że zebranie ma swoje prawa, poczytajcie cośmy uradzili.

Po pierwsze primo – pokłoniliśmy się ustępującemu wieloletniemu prezesowi PSW Piotrowi Jankowiakowi. Wespół podziękowaliśmy za wkład, trud, siłę, cierpliwość życzliwość, merytoryczną wiedzę i siłę (wymieniam siłę dwakroć, gdyż takowej trzeba mieć wiele) by wytrwać tyle za sterami PSŻD, a później PSW. Piotra, zatem uhonorowaliśmy, niezbywalną pozycją prezesa honorowego stowarzyszenia!

Po drugie primo czyli secondo – śmy obradowali i obradowali radzili i radzili aż nam wyszło co następuje:  Na stoł… tzn. na stanowisku prezesa PSW posadziliśmy wszem znanego Wojtka Brzozowskiego. Dokoptowaliśmy doń sprawny zarząd w osobach Pawła Kowalskiego, Adama Kaczmarka, Magdaleny Karskiej oraz Witolda Nerlinga. Dopomogą im członkowie komisji rewizyjnej czyli Hubert Mokrzycki, Adam Bakes, Witold Dudziński, Robert Grzegorczyk i Kuba Stolarski. A nad wszystkim czuwać będą sędziowie sądu koleżeńskiego, niezastąpiony, niezastąpiony, Piotr Jankowiak, Lech Powolny, Arkadiusz Piasecki i Filip Korczycki.

Po trzecie i finalne tertio -- posłuchaliśmy przemówień nowowybranych władz stowarzyszenia, zwłaszcza prezesa – Wojciecha. Po czym machnęliśmy sobie parę okolicznościowych fotek i zdecydowanie zadowoleni pognaliśmy ku domom na niechybnie zasłużony niedzielny odpoczynek!

Z surferskim pozdrowieniem ucho i oko zgromadzenia Kuba Stolarski.
PODOBNE WPISY
POGODA NA PÓŁWYSPIE
Przepraszamy, chwilowo brak danych SZCZEGÓŁOWA PROGNOZA

You need Flash to see it.

NEWSLETTER
bądź na bieżąco !!!
Dodaj się do newslettera już teraz!

Dodając adres wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości dot. działalności portalu GO2HEL oraz jego partnerów

Czy wy też przed wyjazdem na półwysep wchodzicie na kilka różnych stron? Trzeba przecież wynająć jakąś przyczepę albo zarezerwować kwaterę, sprawdzić czy będzie wiało, zobaczyć czy nie ma jakiś fajnych zawodów i kiedy są dobre imprezy. Mamy dla Was super newsa! Na szczęście powstało Go2Hel! Serwis który dostarczy Wam wszelkich niezbędnych informacji! Teraz już nie musicie odwiedzać tylu stron! Na go2hel.pl znajdziecie to wszystko i znacznie więcej! Konkursy z cennymi nagrodami, fantastyczne zdjęcia, opinie, relacje i newsy z półwyspu i to na jednej stronie! Czytelnie, atrakcyjnie i w surferskim klimacie.