ZMIEŃ TŁO
SPORT    PASSION    FREEDOM
SKLEP GO2HEL  |  PL  |  EN  |
GO2HEL - wszystko o Półwyspie Helskim

You need Flash to see it.


Śpiworokombinezon Selk BagOstatnio furorę na naszym FP zrobiło zdjęcie śpiworokombinezonów. Postarnowiliśmy więc przygotować dla Was kilka użytecznych informacji.

Jeśli chcielibyście spać przyjemnie i ciepło, a jednocześnie mieć swobode poruszania, taki kombinezon jest idealnbym rozwiązaniem! Pomysłodawcą jest firma MÜSUC z Santiago de Chile. Koncepcja została nazwana selk’bag i jest prawdziwą rewolucją w poruszaniu się w śpiworze. Znaliście jakichś chilijskich dizajnerów? Teraz zapamiętacie o MÜSUC.

Selk bag to po prostu nowy system do spania, który pozwala poczuć się jak w śpiworze, dając przy tym maksymalną mobilność i wygodę. Selk bag ma kaptur, system wentylacyjny nóg i dwustronne zamki. Posiada również podkładki na nogi w celu zapewnienia odpowiedniej przyczepności.Selk bag wykonany jest z wysokiej jakości materiałów izolacyjnych. Jest idealny na letni festiwal muzyczny czy camping. Oczywiście w Chałupach :)

 

Oto strona internetowa producenta

Tutaj możecie zobaczyć w jakich jest KOLORACH

Gdzie kupić to cudo? Info TU
PODOBNE WPISY
POGODA NA PÓŁWYSPIE
Przepraszamy, chwilowo brak danych SZCZEGÓŁOWA PROGNOZA

You need Flash to see it.

NEWSLETTER
bądź na bieżąco !!!
Dodaj się do newslettera już teraz!

Dodając adres wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości dot. działalności portalu GO2HEL oraz jego partnerów

Czy wy też przed wyjazdem na półwysep wchodzicie na kilka różnych stron? Trzeba przecież wynająć jakąś przyczepę albo zarezerwować kwaterę, sprawdzić czy będzie wiało, zobaczyć czy nie ma jakiś fajnych zawodów i kiedy są dobre imprezy. Mamy dla Was super newsa! Na szczęście powstało Go2Hel! Serwis który dostarczy Wam wszelkich niezbędnych informacji! Teraz już nie musicie odwiedzać tylu stron! Na go2hel.pl znajdziecie to wszystko i znacznie więcej! Konkursy z cennymi nagrodami, fantastyczne zdjęcia, opinie, relacje i newsy z półwyspu i to na jednej stronie! Czytelnie, atrakcyjnie i w surferskim klimacie.