ZMIEŃ TŁO
SPORT    PASSION    FREEDOM
SKLEP GO2HEL  |  PL  |  EN  |
GO2HEL - wszystko o Półwyspie Helskim

You need Flash to see it.


DARMOWY KURS WIND LUB KITE!Wielka Wiosenna Promocja powraca!!! Już od 6-go do 30-go maja 2013! Tylko u Nas! Darmowy kurs windsurfingu i kitesurfingu lub darmowy nocleg dla wszystkich!!! A do tego już od 27.04 aż do 15.06 cała oferta w rabatowych cenach niskiego sezonu!

 

WIELKA WIOSENNA PROMOCJA!

 

Już od 6-go aż do 30 maja 2013 zapraszamy do skorzystania z naszej powracającej fantastycznej promocji! Tylko u Nas! Darmowy kurs windsurfingu i kitesurfingu lub darmowy nocleg dla wszystkich!!! Do tego aż do 15.06.2013 cała oferta w rabatowych cenach niskiego sezonu! Skorzystaj z najlepszych wiosennych warunków wiatrowych na Półwyspie! Kurs rozpoczęty w okresie promocji można dokończyć do końca września 2013r. tylko w MOLO SURF, a dla Klientów, którzy skorzystają z Wielkiej Wiosennej Promocji - dodatkowe atrakcyjne oferty MOLO SURF! To jest promocja! Z Nami Popłyniesz...

 

Promocja DARMOWY KURS!

Nie wiesz czy ten sport Ci się spodoba? Chcesz wypocząć z przyjaciółmi lub rodziną w niezwykłym miejscu? Darmowy kurs to coś dla Ciebie! Wystarczy 'polubić' nas na Facebooku lub zostać naszym przyjacielem na LinkedIn oraz dokonać u nas rezerwacji przyczepy komfort lub VIP w terminach 06-30.05.2013 r., aby w zamian otrzymać od nas darmowy voucher na kurs windsurfingu STARTER lub kitesurfingu IKO 1! Za każdy dzień rezerwacji przyczepy - 2h szkolenia wind lub 1h kite gratis! Uwaga! Oferta ważna do wyczerpania miejsc. Nie czekaj, rezerwuj już dziś!

 

Promocja DARMOWY NOCLEG!

Nie masz gdzie spać? Budżet mocno ograniczony? Mamy dla Ciebie ekonomiczne rozwiązanie! Wystarczy 'polubić' nas na Facebooku lub zostać naszym przyjacielem na LinkedIn oraz dokonać u nas rezerwacji kursu windsurfingu (w opcji min. STARTER '5+3') lub kursu kitesurfingu (IKO I, IKO II lub IKO 3) do wykorzystania w okresie 06-30.05.2013 r. aby w zamian otrzymać od nas darmowy nocleg w komfortowej, ogrzewanej przyczepie na cały czas trwania kursu! Uwaga! Dostępność przyczep ograniczona. Nie czekaj, rezerwuj już dziś!

 

Warunki skorzystania z Wielkiej Wiosennej Promocji:

Promocja dotyczy rezerwacji dokonanych na terminy 06-30.05.2013 r. Należy w formularzu rezerwacji kursu lub przyczepy wpisać odpowiednią nazwę Wielkiej Wiosennej Promocji (Darmowy kurs lub Darmowy nocleg) oraz ewentualny poziom zaawansowania. Dodatkowo, jeżeli nie używasz imienia i nazwiska na portalach społecznościowych - należy podać 'nick' pod jakim jesteś zarejestrowany na Facebooku lub LinkedIn, tak abyśmy mogli zweryfikować Twojego LIKE'a lub przystąpienie do grona naszych znajomych

Uwaga: promocje nie łączą się ze sobą.

 

Zapraszamy i zachęcamy do kontaktu z naszym biurem tel. 505 151 105 lub biuro@molosurf.com

Więcej o darmowym kursie windsurfingu znajdziesz tutaj DARMOWY KURS WIND

Więcej o darmowym kursie kitesurfingu znajdziesz tutaj DARMOWY KURS KITE

Więcej o darmowym noclegu znajdziesz tutaj DARMOW NOCLEG

Więcej o wszystkich naszych aktualnych promocjach znajdziesz tutaj PROMOCJE

Zapraszamy do rezerwacji!
POGODA NA PÓŁWYSPIE
Przepraszamy, chwilowo brak danych SZCZEGÓŁOWA PROGNOZA

You need Flash to see it.

NEWSLETTER
bądź na bieżąco !!!
Dodaj się do newslettera już teraz!

Dodając adres wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości dot. działalności portalu GO2HEL oraz jego partnerów

Czy wy też przed wyjazdem na półwysep wchodzicie na kilka różnych stron? Trzeba przecież wynająć jakąś przyczepę albo zarezerwować kwaterę, sprawdzić czy będzie wiało, zobaczyć czy nie ma jakiś fajnych zawodów i kiedy są dobre imprezy. Mamy dla Was super newsa! Na szczęście powstało Go2Hel! Serwis który dostarczy Wam wszelkich niezbędnych informacji! Teraz już nie musicie odwiedzać tylu stron! Na go2hel.pl znajdziecie to wszystko i znacznie więcej! Konkursy z cennymi nagrodami, fantastyczne zdjęcia, opinie, relacje i newsy z półwyspu i to na jednej stronie! Czytelnie, atrakcyjnie i w surferskim klimacie.