ZMIEŃ TŁO
SPORT    PASSION    FREEDOM
SKLEP GO2HEL  |  PL  |  EN  |
GO2HEL - wszystko o Półwyspie Helskim

You need Flash to see it.


Sukces Victora Borsuka!Zaledwie wczoraj udało mi się wygrać Puchar Azji na Boracay, malutkiej wyspie na Filipinach, która słynie z wietrznej plaży i świetnego jedzenia.

Tą wyprawę zacząłem już dwa miesiące temu organizując dwutygoniowy Borsuk PRO CAMP w Wietnamie, czyli wyjazd dla tych którzy pragną zrobić troche więcej niż tylko pływać w lewo i prawo.  Po wspaniałych dwóch tygodniach ze świetną ekipą rozpoczął się mój prawdziwy trening. Kolejny miesiąc spędzony w Wietnamie przeznaczyłem na wyciskanie ostanich potów i nagrywanie kolejnego materiału z Wietnamu.

W połowie marca wyleciałem z Ho Chi Minh na Filipiny, stamtąd lot mniejszym samolotem na Kalibu, przejażdzka busem do portu, i łodzią na Boracay. Po 3 dniach na miejscu rozpoczęły się zawody i zaczęła prawdziwa zabawa.

Wiatr dopisał nam 3 i 5 dnia, w których rozegraliśmy pojedynczą i podwójną eliminację. Każdy heat był dużym wyzwaniem, gdzie zmierzyłem się z ludźmi z całego świata. Pierwsze starcie zacząłem na pełnej mocy robiąc 4 tricki w ciągu pierwszej minuty, z plaży słyszałem tylko głos komentatora, który krzyczał : ,,Victor is a Termintor!!!”. Po dobrym rozpoczęciu coraz fajniej mi się pływało i tak dotarłem do finału gdzie najpierw zmierzyłem się z Mistrzem Filipin, a potem z Mistrzem Wientamu. Strasznie mi się podobało i mam nadzieję, że przyszłym roku znowu uda mi się przyjechać na Puchar Azji!

Chciałbym bardzo podziękować moim sponsorom za wsparcie!!!!!!! Bez nich to wszystko nie byłoby możliwe!

Mahalo,

Victor Borsuk
POGODA NA PÓŁWYSPIE
Przepraszamy, chwilowo brak danych SZCZEGÓŁOWA PROGNOZA

You need Flash to see it.

NEWSLETTER
bądź na bieżąco !!!
Dodaj się do newslettera już teraz!

Dodając adres wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości dot. działalności portalu GO2HEL oraz jego partnerów

Czy wy też przed wyjazdem na półwysep wchodzicie na kilka różnych stron? Trzeba przecież wynająć jakąś przyczepę albo zarezerwować kwaterę, sprawdzić czy będzie wiało, zobaczyć czy nie ma jakiś fajnych zawodów i kiedy są dobre imprezy. Mamy dla Was super newsa! Na szczęście powstało Go2Hel! Serwis który dostarczy Wam wszelkich niezbędnych informacji! Teraz już nie musicie odwiedzać tylu stron! Na go2hel.pl znajdziecie to wszystko i znacznie więcej! Konkursy z cennymi nagrodami, fantastyczne zdjęcia, opinie, relacje i newsy z półwyspu i to na jednej stronie! Czytelnie, atrakcyjnie i w surferskim klimacie.