ZMIEŃ TŁO
SPORT    PASSION    FREEDOM
SKLEP GO2HEL  |  PL  |  EN  |
GO2HEL - wszystko o Półwyspie Helskim

You need Flash to see it.


Autostop Challenge - Hell is the limit!Dreszcz emocji. Powiew wiatru na plecach. Wystawiasz kciuka i ruszasz w nieznane. Nawiązujesz nowe przyjaźnie, poznając ciekawe miejsca i porywające krajobrazy. Wiesz, że przeżywasz przygodę swojego życia, czujesz w sobie nieznaną siłę i pragnienie gnania naprzód...

Nowe znajomości, nowe miasta, nowe trasy - to właśnie esencja projektu Autostop Challenge. Weź udział w naszym autostopowym rajdzie po Polsce i przekonaj się, że podróżowanie na stopa to niesamowite emocje i świetna zabawa! Już w dniach 1-5 maja będziesz miał okazję wzięcia udziału w pierwszej edycji projektu. Trasa przebiegać będzie przez takie miasta jak Kielce, Kraków, Wrocław, Piła, a w każdym z nich na uczestników czekać będą specjalne atrakcje i zadania do rozwiązania. Więcej informacji o rajdzie znajdziecie w zakładce Majówka. Zapraszamy też do naszej Galerii, gdzie czeka na Was relacja zdjęciowa z naszych podróży.

Do zobaczenia na autostopowej Majówce!
Team Autostop Challenge 2013

Zapraszamy na ich FB oraz WWW
POGODA NA PÓŁWYSPIE
Przepraszamy, chwilowo brak danych SZCZEGÓŁOWA PROGNOZA

You need Flash to see it.

NEWSLETTER
bądź na bieżąco !!!
Dodaj się do newslettera już teraz!

Dodając adres wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości dot. działalności portalu GO2HEL oraz jego partnerów

Czy wy też przed wyjazdem na półwysep wchodzicie na kilka różnych stron? Trzeba przecież wynająć jakąś przyczepę albo zarezerwować kwaterę, sprawdzić czy będzie wiało, zobaczyć czy nie ma jakiś fajnych zawodów i kiedy są dobre imprezy. Mamy dla Was super newsa! Na szczęście powstało Go2Hel! Serwis który dostarczy Wam wszelkich niezbędnych informacji! Teraz już nie musicie odwiedzać tylu stron! Na go2hel.pl znajdziecie to wszystko i znacznie więcej! Konkursy z cennymi nagrodami, fantastyczne zdjęcia, opinie, relacje i newsy z półwyspu i to na jednej stronie! Czytelnie, atrakcyjnie i w surferskim klimacie.