ZMIEŃ TŁO
SPORT    PASSION    FREEDOM
SKLEP GO2HEL  |  PL  |  EN  |
GO2HEL - wszystko o Półwyspie Helskim

You need Flash to see it.


AUTOOSTOPEM NA HELZbliża się koniec kwietnia, a Ty nie masz jeszcze planów na majówkę?

Jeśli chciałbyś spędzić ją w oryginalny i ekscytujący sposób to baw się z nami w myśl zasady „ Hel(l) is the limit” i pokonaj wszelkie ograniczenia! Zrzeszenie Studentów Polskich w Szkole Głównej Handlowej zaprasza wszystkich studentów do wzięcia udziału w nowatorskim projekcie Autostop Challenge organizowanym w dniach 1-5 maja.

Wtedy to będziecie mieli szansę zaznać przyjemnych emocji związanych ze spontaniczną jazdą autostopem oraz pokonać Polskę wzdłuż i wszerz w imprezowych klimatach. Głównymi przystankami na trasie będą miasta jak: Kraków, Wrocław, Piła i Hel. Jednak niczym w GTA – pełnię zabawy zaznasz dopiero przy wykonywaniu misji – czyli naszych challenge’y, przy których będziesz musiał zahaczyć o wiele innych miast oraz niejednokrotne wykazać się pomysłowością, a także spontanicznością na trasie. Oczywiście dla najlepszych autostopowiczów przewidywane są wspaniałe nagrody, o których nie śnili nawet uczestnicy teleturnieju „Idź na całość”.

Nasze niespodzianki sprawią, że będzie się działo, a uwieńczeniem całego wyjazdu będzie impreza plażowa na Helu oraz wyścig do Warszawy następnego dnia.

Zapisy już od 15 kwietnia na: http://www.autostopchallenge.zspsgh.pl/

Więcej info: https://www.facebook.com/events/359745854135200/

POGODA NA PÓŁWYSPIE
Przepraszamy, chwilowo brak danych SZCZEGÓŁOWA PROGNOZA

You need Flash to see it.

NEWSLETTER
bądź na bieżąco !!!
Dodaj się do newslettera już teraz!

Dodając adres wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości dot. działalności portalu GO2HEL oraz jego partnerów

Czy wy też przed wyjazdem na półwysep wchodzicie na kilka różnych stron? Trzeba przecież wynająć jakąś przyczepę albo zarezerwować kwaterę, sprawdzić czy będzie wiało, zobaczyć czy nie ma jakiś fajnych zawodów i kiedy są dobre imprezy. Mamy dla Was super newsa! Na szczęście powstało Go2Hel! Serwis który dostarczy Wam wszelkich niezbędnych informacji! Teraz już nie musicie odwiedzać tylu stron! Na go2hel.pl znajdziecie to wszystko i znacznie więcej! Konkursy z cennymi nagrodami, fantastyczne zdjęcia, opinie, relacje i newsy z półwyspu i to na jednej stronie! Czytelnie, atrakcyjnie i w surferskim klimacie.