ZMIEŃ TŁO
SPORT    PASSION    FREEDOM
SKLEP GO2HEL  |  PL  |  EN  |
GO2HEL - wszystko o Półwyspie Helskim

You need Flash to see it.


Wiosenny trening Soma BayW związku z przedłuzajacą się  zimą w Polsce,  wraz z młodą polską zawodniczką postanowiliśmy wybrać się na trening do doskonale nam znanego z poprzednich wyjazdów Soma Bay (baza Bigdayz.com).

Przez tydzień wiało codziennie,  a najczęściej używanym rozmiarem była  9tka, tak więc w takich silnowiatrowych warunkach jesteśmy dobrze opływani. Była to również znakomita okazja aby przetestować stateczniki oraz ustawić nowe rejsowe latawce RRD. Weryfikacja efektów treningu na pierwszych zawodach pucharu polski, które już za 2 tygodnie w Szczecinie.

PODOBNE WPISY
POGODA NA PÓŁWYSPIE
Przepraszamy, chwilowo brak danych SZCZEGÓŁOWA PROGNOZA

You need Flash to see it.

NEWSLETTER
bądź na bieżąco !!!
Dodaj się do newslettera już teraz!

Dodając adres wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości dot. działalności portalu GO2HEL oraz jego partnerów

Czy wy też przed wyjazdem na półwysep wchodzicie na kilka różnych stron? Trzeba przecież wynająć jakąś przyczepę albo zarezerwować kwaterę, sprawdzić czy będzie wiało, zobaczyć czy nie ma jakiś fajnych zawodów i kiedy są dobre imprezy. Mamy dla Was super newsa! Na szczęście powstało Go2Hel! Serwis który dostarczy Wam wszelkich niezbędnych informacji! Teraz już nie musicie odwiedzać tylu stron! Na go2hel.pl znajdziecie to wszystko i znacznie więcej! Konkursy z cennymi nagrodami, fantastyczne zdjęcia, opinie, relacje i newsy z półwyspu i to na jednej stronie! Czytelnie, atrakcyjnie i w surferskim klimacie.