ZMIEŃ TŁO
SPORT    PASSION    FREEDOM
SKLEP GO2HEL  |  PL  |  EN  |
GO2HEL - wszystko o Półwyspie Helskim

You need Flash to see it.


Świetny wynik Mistrzyni Świata Karoliny WinkowskiejWe francuskiej miejscowości Leucate, gdzie od soboty trwają zawody z cyklu Pucharu Świata w kitesurfingu PKRA (Professional Kiteboard Riders Association), zakończyły się finały Freestyle kobiet i mężczyzn. Polskę reprezentowała zawodniczka Teamu Forda, Karolina Winkowska, która uplasowała się na drugim miejscu, przegrywając pojedynek ze swoją rywalką, Hiszpanką Giselą Pulido. Trzecie miejsce przypadło Brazylijce, Brunie Kajyi. Wśród panów zwyciężył Alex Pastor, pokonując Marca Jacobsa i Aarona Hadlowa oraz zeszłorocznego Mistrza Świata Youriego Zoona, który ostatecznie  uplasował się na czwartej pozycji.

 

Warunki we Francji były bardzo trudne. Silny i szkwalisty wiatr, dochodzący nawet do 7-8 stopni w skali Beauforta utrudniał zawodnikom wykonywanie ich najlepszych trików. Mimo tak złych warunków, cieszy nas wysoka, druga pozycja Karoliny Winkowskiej!

Wyniki zawodów:

Kobiety Freestyle:

1. Gisela Pulido (Hiszpania)

2. Karolina Winkowska (Polska)

3. Bruna Kajiya (Brazylia)

Mężczyźni Freestyle:

1. Alex Pastor (Hiszpania)

2. Marc Jacobs (Nowa Zelandia)

3. Aaron Hadlow (Wielka Brytania)

 

Wszystkich miłośników kitesurfingu zapraszamy do Chałup w dniach 17-19 maja na pierwsze w tym roku zawody z cyklu Pucharu Polski Ford Kite Cup 2013, w których wystąpi ubiegłoroczna Mistrzyni Świata PKRA, Karolina Winkowska.
POGODA NA PÓŁWYSPIE
Przepraszamy, chwilowo brak danych SZCZEGÓŁOWA PROGNOZA

You need Flash to see it.

NEWSLETTER
bądź na bieżąco !!!
Dodaj się do newslettera już teraz!

Dodając adres wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości dot. działalności portalu GO2HEL oraz jego partnerów

Czy wy też przed wyjazdem na półwysep wchodzicie na kilka różnych stron? Trzeba przecież wynająć jakąś przyczepę albo zarezerwować kwaterę, sprawdzić czy będzie wiało, zobaczyć czy nie ma jakiś fajnych zawodów i kiedy są dobre imprezy. Mamy dla Was super newsa! Na szczęście powstało Go2Hel! Serwis który dostarczy Wam wszelkich niezbędnych informacji! Teraz już nie musicie odwiedzać tylu stron! Na go2hel.pl znajdziecie to wszystko i znacznie więcej! Konkursy z cennymi nagrodami, fantastyczne zdjęcia, opinie, relacje i newsy z półwyspu i to na jednej stronie! Czytelnie, atrakcyjnie i w surferskim klimacie.