ZMIEŃ TŁO
SPORT    PASSION    FREEDOM
SKLEP GO2HEL  |  PL  |  EN  |
GO2HEL - wszystko o Półwyspie Helskim

You need Flash to see it.


SOLAR BEACH BAR 2011!Sezon 2010 zakończyliśmy z przytupem imprezą Grand Finale z udziałem 36 artystów, ale również z pytaniem, co będzie za rok.. Dotychczasowa lokalizacja stała pod dużym znakiem zapytania. Mimo wszelkich starań, nowe regulacje prawne zabraniające organizowania tego typu akcji na plaży Półwyspu Helskiego skutecznie związały nam ręce i storpedowały nasze plany na 2011 rok.
Solar Beach Bar był dla wielu z nas miejscem nierozerwalnie kojarzącym się z latem i Półwyspem Helskim. Przez te 6 lat uzależniliśmy się od klimatu, który dzięki Wam udało się stworzyć w Beach Barze. Po wielu pozytywnych sygnałach i pytaniach z Waszej strony tym bardziej nie chcieliśmy składać broni.
Po długich staraniach związanych z poszukiwaniem nowej lokalizacji dzisiaj już oficjalnie mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na kolejny sezon w Solar Beach Barze. Sezon 2011 ropoczniemy trzydniową imprezą GRAND OPENING w czwartek 23 czerwca. Wszystkie szczególy tego wydarzenia znajdziecie już wkrótce na naszym profilu http://www.facebook.com/Solarbeachbar

Można powiedzieć, że są to przenosiny lub „przesadzanie kwiatu z korzeniami“:). Nowym miejscem dla tego „kwiatu“ będą okolice plaży i portu we Władysławowie.
Z naszej strony dokładamy wszelkich starań, żeby przygotować nowe miejsce tak, żeby każdy czuł się „jak u siebie“, a pierwszym krokiem w tym kierunku jest przeniesienie całej konstrukcji i elementów Solar Beach Baru, które pamiętają wszystkie imprezy z ostatnich trzech lat. Zawsze ważna była dla nas muzyka i tak też pozostanie. Możecie spodziewać się czołowych przedstawicieli polskiej sceny djskiej, wokalistek, instrumentów na żywo, czy imprez, które doskonale znacie z poprzednich sezonów. Oczywiście nie zabraknie też nowych twarzy.

Jako, że zgodnie ze starym klubowy przysłowiem „to ludzie tworzą miejsce i klimat“
liczymy, że pomożecie nam zrealizować plan - Solar Beach Bar w nowym miejscu:)

Mamy jeszcze więcej Wam do przekazania o naszych działaniach na ten sezon, ale nie chcemy od razu odkrywać wszystkich kart. Będziecie mogli o tym przeczytać na naszym profilu na Facebooku.

Szykujcie forme plażowo-imprezową i do zobaczenia 23 czerwca!

Solar Crew

 

Źródło: http://www.facebook.com/Solarbeachbar
PODOBNE WPISY
POGODA NA PÓŁWYSPIE
Przepraszamy, chwilowo brak danych SZCZEGÓŁOWA PROGNOZA

You need Flash to see it.

NEWSLETTER
bądź na bieżąco !!!
Dodaj się do newslettera już teraz!

Dodając adres wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości dot. działalności portalu GO2HEL oraz jego partnerów

Czy wy też przed wyjazdem na półwysep wchodzicie na kilka różnych stron? Trzeba przecież wynająć jakąś przyczepę albo zarezerwować kwaterę, sprawdzić czy będzie wiało, zobaczyć czy nie ma jakiś fajnych zawodów i kiedy są dobre imprezy. Mamy dla Was super newsa! Na szczęście powstało Go2Hel! Serwis który dostarczy Wam wszelkich niezbędnych informacji! Teraz już nie musicie odwiedzać tylu stron! Na go2hel.pl znajdziecie to wszystko i znacznie więcej! Konkursy z cennymi nagrodami, fantastyczne zdjęcia, opinie, relacje i newsy z półwyspu i to na jednej stronie! Czytelnie, atrakcyjnie i w surferskim klimacie.