ZMIEŃ TŁO
SPORT    PASSION    FREEDOM
SKLEP GO2HEL  |  PL  |  EN  |
GO2HEL - wszystko o Półwyspie Helskim

You need Flash to see it.


Surf Student 

Lato to przysłowiowy raj dla surferów! Po pierwsze mogą do oporu uprawiać swój ukochany sport, a po drugie, całe dnie chodzą w piance lub sauté… Słońce i wiatr we włosach, a na brzegu rzesza fanek. Żyć nie umierać!

Zimą część z nich, w ślad za większością ptactwa, emigruje do ciepłych krajów. Pozostali żyją wśród nas i bynajmniej nie wtapiają się w tłum! Za przykład posłuży nam Miłosz, zagorzały kitesurfer i student prawa. Jego styl idealnie odzwierciedla to oryginalne połączenie.

Na pierwszy rzut oka widzimy przykładnego studenta z awangardową fryzurą i laptopem. Jednak po głębszej analizie dostrzegamy wszystkie surferskie smaczki. Grzeczna koszula w kratę i stylowy cardigan to tylko przykrywka dla obniżonych do granic możliwości spodni! Kolorowy zegarek i plecione bransoletki to preludium oryginalnego tatuażu, który głosi „surf or die”. Nic dodać ni ująć! Co ciekawe, nasz model jest również na bieżąco ze świątecznymi trendami i dumnie prezentował skarpety w Święte Mikołaje! Mark Darcy mógłby się wiele nauczyć!

 

PS: sesję zrealizowaliśmy w BUWie, gdzie Miłosz pilnie uczył się do egzaminu z prawa rzymskiego i surfował w Internecie (oczywiście przeglądając Stylesetterblog!)

ps. Wywiad o sportowych pasjach Miłosza znajdziecie też na Go2he.pl! Wystarczy kliknąć TUTAJ

tekst: Alicja Majewska

POWRÓT
PODOBNE WPISY
POGODA NA PÓŁWYSPIE
Przepraszamy, chwilowo brak danych SZCZEGÓŁOWA PROGNOZA

You need Flash to see it.

NEWSLETTER
bądź na bieżąco !!!
Dodaj się do newslettera już teraz!

Dodając adres wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości dot. działalności portalu GO2HEL oraz jego partnerów

Czy wy też przed wyjazdem na półwysep wchodzicie na kilka różnych stron? Trzeba przecież wynająć jakąś przyczepę albo zarezerwować kwaterę, sprawdzić czy będzie wiało, zobaczyć czy nie ma jakiś fajnych zawodów i kiedy są dobre imprezy. Mamy dla Was super newsa! Na szczęście powstało Go2Hel! Serwis który dostarczy Wam wszelkich niezbędnych informacji! Teraz już nie musicie odwiedzać tylu stron! Na go2hel.pl znajdziecie to wszystko i znacznie więcej! Konkursy z cennymi nagrodami, fantastyczne zdjęcia, opinie, relacje i newsy z półwyspu i to na jednej stronie! Czytelnie, atrakcyjnie i w surferskim klimacie.