ZMIEŃ TŁO
SPORT    PASSION    FREEDOM
SKLEP GO2HEL  |  PL  |  EN  |
GO2HEL - wszystko o Półwyspie Helskim

You need Flash to see it.


TRUSKAWKOWO I ROCKOWOPrzedstawiamy Wam Marysię, lat 6. W przyszłym roku rozpoczyna swój pierwszy sezon na desce. W tym roku już zdążyła podbić serca wszystkich na Chałupach 6.

Strój na pólwysep ma idealny! Wiatrówka, a pod spodem coś lekkiego (gdyby jednak zrobiło się ciepło), no i oczywiście kalosze, tak bardzo przydatne, a przy tym jakie fajne, rockowe! I jeszcze ten pasujący wisiorek! Marysia rules!:)

Bedziemy śledzić jej postępy na wodzie! W przyszłym sezonie stylowa sesja z żaglem!POWRÓT
PODOBNE WPISY
POGODA NA PÓŁWYSPIE
Przepraszamy, chwilowo brak danych SZCZEGÓŁOWA PROGNOZA

You need Flash to see it.

NEWSLETTER
bądź na bieżąco !!!
Dodaj się do newslettera już teraz!

Dodając adres wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości dot. działalności portalu GO2HEL oraz jego partnerów

Czy wy też przed wyjazdem na półwysep wchodzicie na kilka różnych stron? Trzeba przecież wynająć jakąś przyczepę albo zarezerwować kwaterę, sprawdzić czy będzie wiało, zobaczyć czy nie ma jakiś fajnych zawodów i kiedy są dobre imprezy. Mamy dla Was super newsa! Na szczęście powstało Go2Hel! Serwis który dostarczy Wam wszelkich niezbędnych informacji! Teraz już nie musicie odwiedzać tylu stron! Na go2hel.pl znajdziecie to wszystko i znacznie więcej! Konkursy z cennymi nagrodami, fantastyczne zdjęcia, opinie, relacje i newsy z półwyspu i to na jednej stronie! Czytelnie, atrakcyjnie i w surferskim klimacie.