ZMIEŃ TŁO
SPORT    PASSION    FREEDOM
SKLEP GO2HEL  |  PL  |  EN  |
GO2HEL - wszystko o Półwyspie Helskim

You need Flash to see it.


ODZIEŻOWY SURF PRZEWODNIKLiczba czołowych producentów odzieży surferskiej jest długa, ale warto znać najważniejsze marki, by móc zadawać szyku na plażach i na wodzie. Naszym modelem będzie Michał czyli „Lusik”, który jest idealnie zorientowany w tym temacie! Co więcej, nie jest ślepo oddany jednej marce, promuje co najmniej 3, w myśl zasady: fajny ten mix!

Zaczynając od górnych partii, Lusik prezentuje czapkę Quicksilver, która oprócz walorów estetycznych zapewnia ochronę przed promieniami słonecznymi, albo skutecznie maskuje nieudaną fryzurę. Mając jednak na uwadze nieobliczalność nadbałtyckiej pogody, oprócz nakrycia głowy dobrze mieć kurtkę z kapturem, najlepiej nieprzemakalną! Lusik postawił na amerykańską markę O’neill, która oprócz fajnych wzorów, ma wysokiej jakości tkaniny. W razie ocieplenia zdejmuje kurtkę i prężnie prezentuje oryginalny T-shirt. Tutaj wybór jest zdecydowanie największy! Nasz model wybrał koszulkę sygnowaną marką Billabong. Spodenki i buty to już nie wyłącznie surferskie marki, ale zostały dobrane stylistycznie oraz kolorystycznie do pozostałej części garderoby! Szczególną uwagę zwróćmy na buty, które sprawdzą się nie tylko nad morzem czy na jachcie, ale również w mieście! Ten żeglarski styl to letni must have!

Michał podkreśla, że ten ostatni zakup zawdzięcza swojej dziewczynie - Ninie, która często pomaga mu w zakupach i inspiruje do zabawy modą surferską. Taka pomoc to skarb!

Najfajniejsze surf-marki to: Billabong, Quiksilver, Roxy, Rip Curl, O'Neil, Oxbow, Nikita, Protest, Rusty, Okaley, Animal, Reef, Nixon.

tekst: Alicja Majewska

POWRÓT
PODOBNE WPISY
POGODA NA PÓŁWYSPIE
Przepraszamy, chwilowo brak danych SZCZEGÓŁOWA PROGNOZA

You need Flash to see it.

NEWSLETTER
bądź na bieżąco !!!
Dodaj się do newslettera już teraz!

Dodając adres wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości dot. działalności portalu GO2HEL oraz jego partnerów

Czy wy też przed wyjazdem na półwysep wchodzicie na kilka różnych stron? Trzeba przecież wynająć jakąś przyczepę albo zarezerwować kwaterę, sprawdzić czy będzie wiało, zobaczyć czy nie ma jakiś fajnych zawodów i kiedy są dobre imprezy. Mamy dla Was super newsa! Na szczęście powstało Go2Hel! Serwis który dostarczy Wam wszelkich niezbędnych informacji! Teraz już nie musicie odwiedzać tylu stron! Na go2hel.pl znajdziecie to wszystko i znacznie więcej! Konkursy z cennymi nagrodami, fantastyczne zdjęcia, opinie, relacje i newsy z półwyspu i to na jednej stronie! Czytelnie, atrakcyjnie i w surferskim klimacie.