ZMIEŃ TŁO
SPORT    PASSION    FREEDOM
SKLEP GO2HEL  |  PL  |  EN  |
GO2HEL - wszystko o Półwyspie Helskim

You need Flash to see it.


GÓRALSKA KREW W CHAŁUPACH

Czy szczytem szczęścia można nazwać spotkanie górala nad polskim morzem? A co powiecie na górala, który jest instruktorem windsurfingu? Ma się tego wakacyjnego farta!

Stanisław - urodzony w Zakopanem, obecnie szkolący w Chałupach - umiejętnie akcentuje swoje pochodzenie. Tylko popatrzcie na ten rewelacyjny t-shirt z Janosikiem. Czy jakakolwiek kobieta mogłaby przejść obojętnie obok młodego zbójnika? Nie liczcie jednak na ciupagę czy kierpce. Grunt to subtelne akcenty. Pozostałe elementy garderoby zostały zachowane w surfersko-miejskim stylu. Neonowe spodenki, klasyczna bluza oraz awangardowe okulary. Staś skromnie przyznał, że bywa na "modowych wydarzeniach", m.in łódzkim fashion week, ale głównie w celach towarzyskich. To wiele tłumaczy, bo jak głosi podstawówkowe porzekadło: "kto się z kim zadaje, takim się staje"!

Reasumując, chętnie się z nim zaprzyjaźnimy!

 

Sesję Stanisława możecie także obejrzeć na stronie naszego partnera Stylesetterblog.pl

http://www.stylesetterblog.pl/2011/07/19/goralska-krew/

tekst: Alicja Majewska

POWRÓT
PODOBNE WPISY
POGODA NA PÓŁWYSPIE
Przepraszamy, chwilowo brak danych SZCZEGÓŁOWA PROGNOZA

You need Flash to see it.

NEWSLETTER
bądź na bieżąco !!!
Dodaj się do newslettera już teraz!

Dodając adres wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości dot. działalności portalu GO2HEL oraz jego partnerów

Czy wy też przed wyjazdem na półwysep wchodzicie na kilka różnych stron? Trzeba przecież wynająć jakąś przyczepę albo zarezerwować kwaterę, sprawdzić czy będzie wiało, zobaczyć czy nie ma jakiś fajnych zawodów i kiedy są dobre imprezy. Mamy dla Was super newsa! Na szczęście powstało Go2Hel! Serwis który dostarczy Wam wszelkich niezbędnych informacji! Teraz już nie musicie odwiedzać tylu stron! Na go2hel.pl znajdziecie to wszystko i znacznie więcej! Konkursy z cennymi nagrodami, fantastyczne zdjęcia, opinie, relacje i newsy z półwyspu i to na jednej stronie! Czytelnie, atrakcyjnie i w surferskim klimacie.