ZMIEŃ TŁO
SPORT    PASSION    FREEDOM
SKLEP GO2HEL  |  PL  |  EN  |
GO2HEL - wszystko o Półwyspie Helskim

You need Flash to see it.


WIELKI COME BACK KUBY KOSMOWSKIEGOWpis na oficjalnym blogu Kuby:

Minęło trochę czasu od mojego ostatniego wpisu. Ostatni raz miałem przyjemność zaprezentować Wam mój film z Tarify. To była jesień 2010 roku. Co wydarzyło się od tamtego czasu? Czemu tak długo nie pisałem? Czy w ogóle pływałem? Od czego tu zacząć…

Problemy z ręką uniemożliwiły mi starty w pucharze Świata na wyspach kanaryjskich w sezonie 2010 i tak na prawdę sezon dla mnie był skończony zanim się zaczął… nie licząc występu w Podersdorfie. Ostatnią eliminacją były zawody na Sylcie w Niemczech ale tam tez nie wystartowałem bo tak się złożyło że akurat w tym terminie mogłem do końca wyleczyć rękę. Potem nastąpiła zima i negocjacje ze sponsorami na temat przyszłego sezonu. Wtedy też podjąłem decyzje…

Wybrałem miejsce i od kwietnia tego roku jestem mieszkańcem jednej z wysp kanaryjskich a mianowicie Fuerteventury! Na te chwile wiem ze będę tu na pewno rok. Co później i w jakim wymiarze dopiero zadecyduje.

Więc teraz skoncentruje się na czym będzie polegał mój wyjazd na Fuerte. Przede wszystkim chciałbym podziękować swoim dotychczasowym sponsorom i tym którzy wspierają mnie i w tym sezonie. Będę dalej pływał na deskach RRD, żaglach Simmer Style oraz używał osprzętu Da Kine. Te firmy po dwóch latach kontuzji dalej wspierają moje pływanie i to dzięki nim mogę Wam dostarczać informacji z Fuerty!

Do nowych firm dołącza Go Pro – producent najlepszych zdalnych kamer HD, przez co moje relacje na pewno będą wzbogacone o nowe ujęcia a dobry materiał będzie zawsze obrabiało, edytowało i uzbrajało w efekty specjalne JFK Studio!

No dobrze ale co z tą Fuerta? A więc przede wszystkim od tego miesiąca wznowie nadawanie dla Was Freestyle Podcasts! Formuła całego programu będzie zmieniona na coś w rodzaju: od windsurferów dla windsurferów i to Wy będziecie mieli czynny udział w tematach jakie będą poruszane w kolejnych odcinkach. Każdy odcinek będzie podzielony na kilka części czyli: wywiad, tip and tricks z zakresu freestyle, porady dotyczące podróży, wasze pytania oraz jakaś nowinka ze świata windsurfingu. Na pewno wszystko będzie bardziej zrozumiałe kiedy wyemitujemy pierwszy odcinek. Na pewno już teraz możecie wysyłać do mnie swoje propozycje co chcielibyście znaleźć we freestyle podcast na kuba@pol288.com

Ponadto jeżeli ktoś z Was jest na fuercie lub wybiera się na Fuerte i chciałby wziąć udział w szkoleniu, chciałby nauczyć się swojego ulubionego manewru lub po prostu podszkolić się to jestem dostępny na prywatne lekcje i kursy. To będzie również nowa zakładka na stornie nazwana „Lessons” gdzie będę zamieszczał najświeższe informacje ze szkoleń oraz o nadchodzących szkoleń.

To by było na tyle. Przesyłam Wam teraz kilka zdjęć z ostatnich sesji. Już niedługo pierwszy „nowy” odcinek „Freestyle Podcasts”.

Zapraszam do śledzenia!


Źródło: www.pol288.com
PODOBNE WPISY
POGODA NA PÓŁWYSPIE
Przepraszamy, chwilowo brak danych SZCZEGÓŁOWA PROGNOZA

You need Flash to see it.

NEWSLETTER
bądź na bieżąco !!!
Dodaj się do newslettera już teraz!

Dodając adres wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości dot. działalności portalu GO2HEL oraz jego partnerów

Czy wy też przed wyjazdem na półwysep wchodzicie na kilka różnych stron? Trzeba przecież wynająć jakąś przyczepę albo zarezerwować kwaterę, sprawdzić czy będzie wiało, zobaczyć czy nie ma jakiś fajnych zawodów i kiedy są dobre imprezy. Mamy dla Was super newsa! Na szczęście powstało Go2Hel! Serwis który dostarczy Wam wszelkich niezbędnych informacji! Teraz już nie musicie odwiedzać tylu stron! Na go2hel.pl znajdziecie to wszystko i znacznie więcej! Konkursy z cennymi nagrodami, fantastyczne zdjęcia, opinie, relacje i newsy z półwyspu i to na jednej stronie! Czytelnie, atrakcyjnie i w surferskim klimacie.