ZMIEŃ TŁO
SPORT    PASSION    FREEDOM
SKLEP GO2HEL  |  PL  |  EN  |
GO2HEL - wszystko o Półwyspie Helskim

You need Flash to see it.


AMERICAN BOY
Od kilku dni ekipa Go2hel i Stylesetterki grasują na Półwyspie Helskim bacznie przyglądając się polskim urlopowiczom. Bywa różnie…skupimy się jednak na stylizacjach godnych pochwały.

11-letni Kuba, windsurfingowy obozowicz, zwrócił naszą uwagę stylem prosto z kalifornijskich plaż. Tylko popatrzcie na te jasne, pogodne kolory, surferskie spodenki i rozjaśnione od słońca włosy! Aż trudno uwierzyć, że taki młodzieniec tak świetnie dobiera ubrania! Zdradził nam jednak, że za jego garderobę odpowiedzialna jest mama. Zakupy zakupami, ale stylowe zestawienia, zwłaszcza pod nieobecność rodziców, to nie lada sukces!

Kuba pływa już od 4 lat,a pasją windsurfingu zaraził go tata. W przypadku Kuby z pewnością sprawdza się powiedzenie, iż podróże kształcą. Jako europejski mistrz narciarstwa i zapalony windsurfer podróżuje po całym świecie- pływał już w Egipcie i we Francji, tam też zapewne obserwując styl swoich zagranicznych rówieśników. My nie musiałyśmy daleko jechać - wystarczyła podróż do Chałup.

Sesję Kuby możecie także obejrzeć na stronie naszego partnera Stylesetterblog.pl

http://www.stylesetterblog.pl/2011/07/07/american-boy/

tekst: Alicja Majewska

POWRÓT
PODOBNE WPISY
POGODA NA PÓŁWYSPIE
Przepraszamy, chwilowo brak danych SZCZEGÓŁOWA PROGNOZA

You need Flash to see it.

NEWSLETTER
bądź na bieżąco !!!
Dodaj się do newslettera już teraz!

Dodając adres wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości dot. działalności portalu GO2HEL oraz jego partnerów

Czy wy też przed wyjazdem na półwysep wchodzicie na kilka różnych stron? Trzeba przecież wynająć jakąś przyczepę albo zarezerwować kwaterę, sprawdzić czy będzie wiało, zobaczyć czy nie ma jakiś fajnych zawodów i kiedy są dobre imprezy. Mamy dla Was super newsa! Na szczęście powstało Go2Hel! Serwis który dostarczy Wam wszelkich niezbędnych informacji! Teraz już nie musicie odwiedzać tylu stron! Na go2hel.pl znajdziecie to wszystko i znacznie więcej! Konkursy z cennymi nagrodami, fantastyczne zdjęcia, opinie, relacje i newsy z półwyspu i to na jednej stronie! Czytelnie, atrakcyjnie i w surferskim klimacie.