ZMIEŃ TŁO
SPORT    PASSION    FREEDOM
SKLEP GO2HEL  |  PL  |  EN  |
GO2HEL - wszystko o Półwyspie Helskim

You need Flash to see it.


HELL'skie rowery :-)Tegoroczna majówka na Helu nie rozpieszczała nas wysokimi temperaturami… Z drugiej jednak strony mieliśmy słońce i nie zaznaliśmy śniegu :D Niestety windsurfurzy i  kajciarze rozpaczali nie tyle z powodu mrozów co z braku zapowiadanego wiatru…Potrzebne były alternatywne rozwiązania! Największym powodzeniem, obok tradycyjnych metod grzewczych ;) cieszyły się rowery.

Idąc tym tropem ekipa Go2Hel wraz ze Stylesetters spotkała Szymona z kolegami. Przykuł naszą uwagę z odległości 30 metrów dzięki neonowej kurtce w kolorze tego sezonu – dojrzała pomarańcza ;) Nie dość, że na czasie, to jeszcze ciepło! Stylowa puchówka dawała radę podczas jazdy rowerem przy 10 stopniach :D Czapka i okulary to rowerowy MUST HAVE, o którym nie trzeba wspominać. Granatowe rurki stonowały „odblaskową” kompozycję, a całość dopełnili równie stylowi koledzy – Michał i Grzesiek.  W takim składzie byli królami helskiej ścieżki rowerowej.

P.S. Zgodnie z życzeniem Michała, wspominamy o jego czapce sygnowanej marką femipleasure. Mimo, że chłopak lubuje się w damskich akcesoriach, wygląda bardzo ponętnie :D

Sesję chłopaków możecie także obejrzeć na stronie naszego partnera Stylesetterblog.pl

http://www.stylesetterblog.pl/2011/05/04/hellskie-rowery/

tekst: Alicja Majewska

POWRÓT
PODOBNE WPISY
POGODA NA PÓŁWYSPIE
Przepraszamy, chwilowo brak danych SZCZEGÓŁOWA PROGNOZA

You need Flash to see it.

NEWSLETTER
bądź na bieżąco !!!
Dodaj się do newslettera już teraz!

Dodając adres wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości dot. działalności portalu GO2HEL oraz jego partnerów

Czy wy też przed wyjazdem na półwysep wchodzicie na kilka różnych stron? Trzeba przecież wynająć jakąś przyczepę albo zarezerwować kwaterę, sprawdzić czy będzie wiało, zobaczyć czy nie ma jakiś fajnych zawodów i kiedy są dobre imprezy. Mamy dla Was super newsa! Na szczęście powstało Go2Hel! Serwis który dostarczy Wam wszelkich niezbędnych informacji! Teraz już nie musicie odwiedzać tylu stron! Na go2hel.pl znajdziecie to wszystko i znacznie więcej! Konkursy z cennymi nagrodami, fantastyczne zdjęcia, opinie, relacje i newsy z półwyspu i to na jednej stronie! Czytelnie, atrakcyjnie i w surferskim klimacie.