ZMIEŃ TŁO
SPORT    PASSION    FREEDOM
SKLEP GO2HEL  |  PL  |  EN  |
GO2HEL - wszystko o Półwyspie Helskim

You need Flash to see it.


HeL(L) SuRFiN'15HeL(L) SuRFiN’ to wyjazd skierowany do studentów z całego świata, głównie stypendystów wymian zagranicznych przebywających na studiach, czy praktykach w Polsce. Organizatorem wydarzenia jest sekcja lokalna Erasmus Student Network Gdańsk (działającą pod Stowarzyszeniem Erasmus Student Network Polska).
Wyjazd obejmuje
14 godzin szkoleń windsurfingowych pod okiem profesjonalnych instruktorów ze szkoły MegaSurf. Wszystko odbywa się w dniach 04-07.06.2015 r. na kempingu Polaris na Półwyspie Helskim w miejscowości w Chałupy.

Bez obaw, pełni pasji i cierpliwości instruktorzy dostosowują poziom szkoleń do umiejętności uczestników!
W 2014 roku po raz pierwszy ruszyła nowa, dodatkowa formuła wyjazdu -
HeL(L) PaRTy! Jest to alternatywa dla tych, którzy zamiast spędzać czas uprawiając windsurfing wolą relaksować się przy morskiej bryzie oraz uczestniczyć w licznych zabawach i sportowej integracji na plaży.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom uczestników projekt rozwija się w zaskakującym tempie. W zeszłorocznej edycji osiągnął liczbę 120 uczestników, a w tym roku planowanych jest 150 miejsc.

Chcesz być na bieżąco? Śledź stronę www.surf.esn.pl, a także odwiedź fanpage na facebook.com/Hellsurfin oraz
Instagram http://instagram.com/hellsurfin/

Czytaj dalej »


POGODA NA PÓŁWYSPIE
Przepraszamy, chwilowo brak danych SZCZEGÓŁOWA PROGNOZA

You need Flash to see it.

NEWSLETTER
bądź na bieżąco !!!
Dodaj się do newslettera już teraz!

Dodając adres wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości dot. działalności portalu GO2HEL oraz jego partnerów

Czy wy też przed wyjazdem na półwysep wchodzicie na kilka różnych stron? Trzeba przecież wynająć jakąś przyczepę albo zarezerwować kwaterę, sprawdzić czy będzie wiało, zobaczyć czy nie ma jakiś fajnych zawodów i kiedy są dobre imprezy. Mamy dla Was super newsa! Na szczęście powstało Go2Hel! Serwis który dostarczy Wam wszelkich niezbędnych informacji! Teraz już nie musicie odwiedzać tylu stron! Na go2hel.pl znajdziecie to wszystko i znacznie więcej! Konkursy z cennymi nagrodami, fantastyczne zdjęcia, opinie, relacje i newsy z półwyspu i to na jednej stronie! Czytelnie, atrakcyjnie i w surferskim klimacie.