ZMIEŃ TŁO
SPORT    PASSION    FREEDOM
SKLEP GO2HEL  |  PL  |  EN  |
GO2HEL - wszystko o Półwyspie Helskim

You need Flash to see it.


JUMPCITY Freestyle Camp KITE/WAKE EditionGdynia, 21 - 23 sierpnia
http://j.mp/kite-wake-freestylecamp

 

Zastanawiasz się jaki jest najlepszy sposób na ulepszenie swojej techniki oraz naukę nowych ewolucji kite/wake? Ekipa JUMPCITY udowodniła, że do osiągnięcia perfekcji nie potrzebujesz wiatru i idealnej pogody, lecz umiejętności opanowania swojego ciała w locie.

 

Właśnie dlatego JUMPCITY przygotowało warsztaty akrobatyczne dla kitesurferów i wakeboardzistów, będące już czwartą odsłoną Freestyle Camp’a. W trakcie trzech dni warsztatów będziecie mieli okazję podszlifować swoje umiejętności na 2000 m2 trampolin i opanować zarówno podstawowe, jak i bardziej zaawansowane akrobacje, wykonywane na dedykowanym do tego sprzęcie.

 

 

Celem Freestyle Camp’a jest nauczenie uczestników zarówno kontroli swojego ciała w locie, jak i nowych ewolucji, które po warsztatach będzie można przełożyć na wodę. Treningi będą odbywać się na kilku stanowiskach, wliczając w to warsztaty na trampolinach sportowych nad którymi zawieszone będą linki z barami oraz kiterooming, który pomoże Wam zrozumieć sposób w jaki funkcjonuje Wasze ciało.

 

Trenerzy

 

Specjalnie dla Was zaproszono również najlepszą kadrę! Pierwszym trenerem będzie trzykrotny Mistrz Świata w Snowkite - Marek Murphy Zach. Na jego koncie znajdują się takie osiągnięcia jak 1 miejsce freestyle oraz 1 miejsce race w Abertamy Snowkite Open, 1 miejsce w World Snowkite Championships Germany 2011, uczestnictwo w prestiżowym Red Bull King of the Air 2013 w Cape Town RPA i wiele innych. Dzięki ogromnej pasji i zaangażowaniu, pomoże Wam udoskonalić technikę i nauczyć się nowych ewolucji.

 

Kolejnym, jednak równie istotnym trenerem jest Daniel Witkowski, założyciel oraz instruktor w szkółce  HowHigh w Rewie. Jest nie tylko mistrzem jeśli chodzi o poskramianie fal na kite’cie, ale również na wake’u potrafi pokazać najwyższą klasę. Dzięki temu, że dużo czasu poświęca akrobatyce na trampolinach, z pewnością sprawi, że po 3 dniach zobaczycie u siebie duży progres.

 

JUMPCITY-trenerzy.jpg

W ofercie:

  • 3 dni intensywnego treningu na trampolinach

  • 15h zajęć akrobatycznych

  • konkursy z super nagrodami – naprawdę nie pożałujecie ;)

  • ewolucje opanowane do perfekcji

  • wypad do wakepark’u w Sławutówku-WakeProjekt

  • spotkanie z fizjoterapeutami

  • mega klimat i niespodzianki gwarantowane!

 

Szczegóły wydarzenia znajdziecie na facebook’u i stronie JUMPCITY.
Masę nagród zapewnią:

 

fb-01.png

Do zobaczenia!
PODOBNE WPISY
POGODA NA PÓŁWYSPIE
Przepraszamy, chwilowo brak danych SZCZEGÓŁOWA PROGNOZA

You need Flash to see it.

NEWSLETTER
bądź na bieżąco !!!
Dodaj się do newslettera już teraz!

Dodając adres wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości dot. działalności portalu GO2HEL oraz jego partnerów

Czy wy też przed wyjazdem na półwysep wchodzicie na kilka różnych stron? Trzeba przecież wynająć jakąś przyczepę albo zarezerwować kwaterę, sprawdzić czy będzie wiało, zobaczyć czy nie ma jakiś fajnych zawodów i kiedy są dobre imprezy. Mamy dla Was super newsa! Na szczęście powstało Go2Hel! Serwis który dostarczy Wam wszelkich niezbędnych informacji! Teraz już nie musicie odwiedzać tylu stron! Na go2hel.pl znajdziecie to wszystko i znacznie więcej! Konkursy z cennymi nagrodami, fantastyczne zdjęcia, opinie, relacje i newsy z półwyspu i to na jednej stronie! Czytelnie, atrakcyjnie i w surferskim klimacie.