ZMIEŃ TŁO
SPORT    PASSION    FREEDOM
SKLEP GO2HEL  |  PL  |  EN  |
GO2HEL - wszystko o Półwyspie Helskim

You need Flash to see it.


MISTRZOSTWA ŚWIATA W PUERTO RICO DZIEŃ 1Dobiegł końca pierwszy dzień Mistrzostw Świata w Formule Windsurfing w Puerto Rico.

Wśród mężczyzn najlepszy był Antoine Albeau, natomiast piętnastolatka z San Francisco - Marion Lepert - zwyciężyła wśród kobiet.

Polacy również pokazali klasę. Po pierwszym dniu Michał Polanowski plasuje się na 4 miejscu, a Wojtek Brzozowski - na 8. Pozostali nasi reprezentanci to Maciek Rutkowski (14 miejsce) oraz Filip Korczycki (28 miejsce) i Wojtek Mroczyński (34 miejsce).

Trzymamy kciuki za naszą reprezentację i będziemy relacjonować ich dalsze zmagania w Puerto Rico!

Źródło: www.windsurfingtour.com
PODOBNE WPISY
POGODA NA PÓŁWYSPIE
Prognoza pogody dla dowolnego regionu kraju może się oczywiście zauważalnie różnić. W następstwie tego The Weather Company kontroluje na bieżąco każdej godziny wiele stacji meteorologicznych w całej Polsce. Dzięki temu wiadomo jaka jest pogoda w mieście Jastarnia lub też jakiego typu zjawiska meteorologiczne wystąpią w tym miejscu. Z uwagi na fakt iż prognoza pogody dla miejscowości Jastarnia ustalana przez The Weather Company może modyfikować się intensywnie dokładamy dużych starań by w czasie rzeczywistym aktualizować dane pogodowe. Pogoda w Jastarni udostępniana przez The Weather Company to przede wszystkim wskazania temp. powietrza która będzie wynosiła w najcieplejszym momencie dnia: 17C. Równocześnie temperatura odczuwalna wyniesie 10°C
5 m/s

Pogoda
°C
5 m/s

°C
5 m/s

SZCZEGÓŁOWA PROGNOZA

You need Flash to see it.

NEWSLETTER
bądź na bieżąco !!!
Dodaj się do newslettera już teraz!

Dodając adres wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości dot. działalności portalu GO2HEL oraz jego partnerów

Czy wy też przed wyjazdem na półwysep wchodzicie na kilka różnych stron? Trzeba przecież wynająć jakąś przyczepę albo zarezerwować kwaterę, sprawdzić czy będzie wiało, zobaczyć czy nie ma jakiś fajnych zawodów i kiedy są dobre imprezy. Mamy dla Was super newsa! Na szczęście powstało Go2Hel! Serwis który dostarczy Wam wszelkich niezbędnych informacji! Teraz już nie musicie odwiedzać tylu stron! Na go2hel.pl znajdziecie to wszystko i znacznie więcej! Konkursy z cennymi nagrodami, fantastyczne zdjęcia, opinie, relacje i newsy z półwyspu i to na jednej stronie! Czytelnie, atrakcyjnie i w surferskim klimacie.