ZMIEŃ TŁO
SPORT    PASSION    FREEDOM
SKLEP GO2HEL  |  PL  |  EN  |
GO2HEL - wszystko o Półwyspie Helskim

You need Flash to see it.


KALENDARZ ZAWODÓW KITESURFINGOWYCH NA SEZON 2011 GOTOWYZ ogromną radością informujemy, że kalendarz zawodów kitesurfingowych na 2011 jest już gotowy. Oto szczegóły:

Mistrzostwa Polski rozegramy w trzech dyscyplinach: freestyle, race i wave.
Klasyfikacja Pucharu Polski będzie prowadzona dla freestyle i race.

A teraz kilka słów na temat terminów:

Sezon rozpoczniemy 14-16 maja w Chałupach pierwszymi zawodami z cyklu Ford Kite Cup wchodzącymi do klasyfikacji PP freestyle i race. Dwa tygodnie później znów w Chałupach impreza PP race organizowana przez Molosurf. Aby wyjść naprzeciw maturzystom i studentom, zawody organizowane w maju rozpoczynają się sobotę, a poniedziałek jest dniem rezerwowym.

Następnie dwie imprezy Ford Kite Cup 23-26.06 i 15-17.07 odpowiednio w Rewie i Łebie. Obie imprezy są koedukacyjne (freestyle/race) i obie wchodzą do Pucharu Polski.
Z Łeby przeniesiemy się do Sopotu na imprezę organizowaną przez SKŻ. Będzie to Ergo Hestia Cup - pierwsze w świecie zawody tej rangi, na której obok siebie będą się ścigać kite- i windsurferzy (Formuła). Wyniki ścigania na kite wejdą do klasyfikacji Pucharu Polski i Pucharu Świata.

Zakończenie Pucharu Polski race i freestyle odbędzie się na ostatnim tak zwanym "Fordzie" w Juracie 13-15.08. W tym terminie rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski freestyle. Impreza została zgłoszona do klasyfikacji Pucharu Świata.

Pasjonaci ścigania zakończą sezon Mistrzostwami Polski race 18-21.08 w Międzyzdrojach na słynącym z niepowtarzalnej atmosfery Summer Kite Festival.

Sezon zakończymy zawodami Kite Wave Challenge podczas których wyłonimy Mistrza i Mistrzynię Polski wave. Z przyczyn naturalnych będą to zawody jednodniowe na tzw. prognozę. Odbędą się między 21.08 a 30.09. Szczegóły w rękach boga Neptuna. Damy znać, jeżeli się odezwie i zdradzi szczegóły swoich planów.

Ogólny harmonogram w formie kalendarza znajdziecie tutaj.

Na dzisiaj to tyle, wkrótce dalsze informacje związane z zawodami.

 

Źródło: www.pskite.pl
PODOBNE WPISY
POGODA NA PÓŁWYSPIE
Przepraszamy, chwilowo brak danych SZCZEGÓŁOWA PROGNOZA

You need Flash to see it.

NEWSLETTER
bądź na bieżąco !!!
Dodaj się do newslettera już teraz!

Dodając adres wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości dot. działalności portalu GO2HEL oraz jego partnerów

Czy wy też przed wyjazdem na półwysep wchodzicie na kilka różnych stron? Trzeba przecież wynająć jakąś przyczepę albo zarezerwować kwaterę, sprawdzić czy będzie wiało, zobaczyć czy nie ma jakiś fajnych zawodów i kiedy są dobre imprezy. Mamy dla Was super newsa! Na szczęście powstało Go2Hel! Serwis który dostarczy Wam wszelkich niezbędnych informacji! Teraz już nie musicie odwiedzać tylu stron! Na go2hel.pl znajdziecie to wszystko i znacznie więcej! Konkursy z cennymi nagrodami, fantastyczne zdjęcia, opinie, relacje i newsy z półwyspu i to na jednej stronie! Czytelnie, atrakcyjnie i w surferskim klimacie.