ZMIEŃ TŁO
SPORT    PASSION    FREEDOM
SKLEP GO2HEL  |  PL  |  EN  |
GO2HEL - wszystko o Półwyspie Helskim

You need Flash to see it.


NINA SZYMCZYK21 letnia zawodniczka, która wygrywa zawody nawet nie na swoim sprzęcie! W regatach Allegro Easy Sports Cup zwyciężyła w slalomie na desce i żaglu wypożyczonych ze szkółki Easy Surf! Pamiętajmy jednak, że Nina pływa na windzie od 10 roku życia. Skrzętnie podkreśla, że windsurfing to nie tylko sport, ale przede wszystkim niepowtarzalna i bardzo przyjemna forma spędzania wolnego czasu. Uwielbia atmosferę, która mu towarzyszy oraz ludzi, którzy ją tworzą. W Polsce najczęściej pływa w Pucku, za granicą lubi trenować na włoskim jeziorze Garda. Co ciekawe sezon rozpoczyna już w lutym (!!!) a kończy wraz z przyjściem jesieni. Na swoim koncie ma między innymi brąz w mistrzostwach świata w Kanadzie (2008, kategoria – juniorzy). W najbliższej przyszłości wybiera się na Mistrzostwa Europy na Łotwie. Chciałaby również wystartować w mistrzostwach świata w Puerto Rico, ale wyjazd stoi pod znakiem zapytania z uwagi na ograniczony budżet. Dlatego apelujemy do potencjalnych  sponsorów: inwestycja w Ninę Szymczyk to duży zysk :) Warto zainwestować w taki talent!

Tekst: Alicja Majewska
POGODA NA PÓŁWYSPIE
Prognoza pogody dla dowolnego regionu kraju może się oczywiście zauważalnie różnić. W następstwie tego instytut ICM kontroluje na bieżąco każdej godziny wiele stacji meteorologicznych w całej Polsce. Dzięki temu wiadomo jaka jest pogoda w mieście Jastarnia lub też jakiego typu zjawiska meteorologiczne wystąpią w tym miejscu. Z uwagi na fakt iż prognoza pogody dla miejscowości Jastarnia ustalana przez instytut ICM może modyfikować się intensywnie dokładamy dużych starań by w czasie rzeczywistym aktualizować dane pogodowe. Pogoda w Jastarni udostępniana przez ICM to przede wszystkim wskazania temp. powietrza która będzie wynosiła w najcieplejszym momencie dnia: 19C. Równocześnie temperatura odczuwalna wyniesie 19°C
7 m/s

Pogoda
°C
7 m/s

°C
7 m/s

SZCZEGÓŁOWA PROGNOZA

You need Flash to see it.

NEWSLETTER
bądź na bieżąco !!!
Dodaj się do newslettera już teraz!

Dodając adres wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości dot. działalności portalu GO2HEL oraz jego partnerów

Czy wy też przed wyjazdem na półwysep wchodzicie na kilka różnych stron? Trzeba przecież wynająć jakąś przyczepę albo zarezerwować kwaterę, sprawdzić czy będzie wiało, zobaczyć czy nie ma jakiś fajnych zawodów i kiedy są dobre imprezy. Mamy dla Was super newsa! Na szczęście powstało Go2Hel! Serwis który dostarczy Wam wszelkich niezbędnych informacji! Teraz już nie musicie odwiedzać tylu stron! Na go2hel.pl znajdziecie to wszystko i znacznie więcej! Konkursy z cennymi nagrodami, fantastyczne zdjęcia, opinie, relacje i newsy z półwyspu i to na jednej stronie! Czytelnie, atrakcyjnie i w surferskim klimacie.