ZMIEŃ TŁO
SPORT    PASSION    FREEDOM
SKLEP GO2HEL  |  PL  |  EN  |
GO2HEL - wszystko o Półwyspie Helskim

You need Flash to see it.

Dla reklamodawców

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich reklamodawców.

W ramach portalu go2hel.pl jest możliwość wykupienia rożnego typu powierzchni reklamowych.

OTO NASZE PROPOZYCJE BANERÓW:

MAIN BANNER – to duża reklama na głównym banerze, na górze strony głównej. Rozzmiar powierzch ni Main Banner to 960 x 420 px.

BILLBOARD (PRAWY/LEWY) – to pionowa reklama po prawej lub lewej stronie serwisu go2hel.pl. Rozmiar powierzchni Billboard to 120 x 600 px.

SMALL BOARD – to kwadratowa powierzchnia na stronie głównej, na prawo od najnowszych Newsów. Rozmiar powierzchni Small Board to 258 x 258 px.

TOP BOARD – pozioma prostokątna powierzchnia na górze wybranej podstrony. Rozmiar powierzchni Top Board to 962 x 120 px.

BOTTOM BOARD – pozioma prostokątna powierzchnia na dole wybranej podstrony. Rozmiar powierzchni Top Board to 962 x 120 px.

W celu uzyskania konkretnej oferty na reklamę w serwisie www.go2hel.pl, prosimy o przesłanie maila na adres: info@go2hel.pl.

POWRÓT

You need Flash to see it.

NEWSLETTER
bądź na bieżąco !!!
Dodaj się do newslettera już teraz!

Dodając adres wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości dot. działalności portalu GO2HEL oraz jego partnerów

Czy wy też przed wyjazdem na półwysep wchodzicie na kilka różnych stron? Trzeba przecież wynająć jakąś przyczepę albo zarezerwować kwaterę, sprawdzić czy będzie wiało, zobaczyć czy nie ma jakiś fajnych zawodów i kiedy są dobre imprezy. Mamy dla Was super newsa! Na szczęście powstało Go2Hel! Serwis który dostarczy Wam wszelkich niezbędnych informacji! Teraz już nie musicie odwiedzać tylu stron! Na go2hel.pl znajdziecie to wszystko i znacznie więcej! Konkursy z cennymi nagrodami, fantastyczne zdjęcia, opinie, relacje i newsy z półwyspu i to na jednej stronie! Czytelnie, atrakcyjnie i w surferskim klimacie.