You need Flash to see it.

TOMEK JANIAK

Kitesurfing to jego pasja, a my uwielbiamy ludzi z pasją!

Jeśli jeszcze nie znacie dokonań Tomka czytajcie dalej!

Ten zawodnik z Sopotu pływa na kite’cie od 2002 roku, ale znacznie wcześniej żeglował i pogłębiał wiedzę na temat kierunków wiatru na desce windsurfingowej!  Od 3 lat ściga się w Kite Race i jest utytułowanym zawodnikiem ze znaczącymi sukcesami na swoim koncie.

Nie miałyśmy okazji odwiedzić jego mieszkania, ale jesteśmy pewne, że pęka w szwach od wszystkich pucharów i medali! Warto wspomnieć, że w zeszłym roku zajął 3 miejsce w Pucharze Polski, a w tym roku wystartował w zawodach Pucharu Świata PKRA w Tajlandii, gdzie uplasował się na mocnej 5 pozycji.

Maj przyniósł Tomkowi najwyższe noty:  srebro w zawodach Fort Kite Cup Race oraz złoto  w  zawodach Molo Surf Kite Race. Profesjonalistów informujemy ,iż nasz bohater pływa na desce RRD Design z latawcem Addiction, 16-tka (nie odnosi się to do wieku latawca ;-)

Zawodowo Tomek zajmuje się organizacją eventów sportowych!

Dla zainteresowanych Pań- ważna informacja: jest wolny, bez zobowiązań ;)

W Mistrzostwach Polski FORD KITE CUP 2011 w konkurencji Race Coursing Masters oraz FS Masters, Tomek zajął pierwsze miejsce, a w konkurencji Race Coursing uplasował się na dobrej drugiej pozycji.

Trzymamy za Tomka kciuki w kolejnych wyścigach!

Na pewno będziemy bacznie śledzić jego starty i relacjonować dla Was kolejne zwycięstwa.

Tekst: Alicja Majewska