ZMIEŃ TŁO
SPORT    PASSION    FREEDOM
SKLEP GO2HEL  |  PL  |  EN  |
GO2HEL - wszystko o Półwyspie Helskim

You need Flash to see it.


Dwie osoby, dwie pasje, różne spojrzenia.Czyste życie , niezależność i emocje są w zasięgu Twoich marzeń.

1.06, Sobota, to nie tylko dzień zawodów After Work Jam Session Vol. 4, towyjątkowa dla Nas data ponieważ mamy zaszczyt zaprosić wszytskichzainteresownych na wernisaż otwierjący wystawę zdjęć przedstawiającychstyl  PURA VIDA I SURF SIDE.

Jak to się zaczęło....pierwsze "kroki na desce"stawiałem w Warnie nadMorzem Czarnym i nad  węgierskim Balatonem, później w Polsce, na Kaszubachi Helu, dalej na Rodos i Wyspach Kanaryjskich, ostatnio coraz częściej wHiszpanii i Portugalii i dalszych zakątkach globu.Pasja, podróże, przygoda zainicjowały narodziny projektu PURA VIDA I SURFSIDE.

Oferujemy projektowanie i wykonawstwo  autorskich  rozwiązań plastycznychna deskach surfingowych, zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami klientawraz z pełnym zakresem usług fotograficznych.Obrazy i chwile zanotowane w kadrze aparatu oraz linie , kształty,  barwyłączone na desce w oryginalny sposób pozwolą każdemu inaczej postrzegaćrzeczywistość i czerpać z niej nowe inspiracje.


Miejsce : Camping Chałupy 6 I Okrąglak
Termin : 1.06.2013 I Sobota I Godzina I 19.30

Link do wydarzenia : https://www.facebook.com/events/130069977191716/
PODOBNE WPISY
POGODA NA PÓŁWYSPIE
Prognoza pogody dla dowolnego regionu kraju może się oczywiście zauważalnie różnić. W następstwie tego instytut ICM kontroluje na bieżąco każdej godziny wiele stacji meteorologicznych w całej Polsce. Dzięki temu wiadomo jaka jest pogoda w mieście Jastarnia lub też jakiego typu zjawiska meteorologiczne wystąpią w tym miejscu. Z uwagi na fakt iż prognoza pogody dla miejscowości Jastarnia ustalana przez instytut ICM może modyfikować się intensywnie dokładamy dużych starań by w czasie rzeczywistym aktualizować dane pogodowe. Pogoda w Jastarni udostępniana przez ICM to przede wszystkim wskazania temp. powietrza która będzie wynosiła w najcieplejszym momencie dnia: 19C. Równocześnie temperatura odczuwalna wyniesie 19°C
7 m/s

Pogoda
°C
7 m/s

°C
7 m/s

SZCZEGÓŁOWA PROGNOZA

You need Flash to see it.

NEWSLETTER
bądź na bieżąco !!!
Dodaj się do newslettera już teraz!

Dodając adres wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości dot. działalności portalu GO2HEL oraz jego partnerów

Czy wy też przed wyjazdem na półwysep wchodzicie na kilka różnych stron? Trzeba przecież wynająć jakąś przyczepę albo zarezerwować kwaterę, sprawdzić czy będzie wiało, zobaczyć czy nie ma jakiś fajnych zawodów i kiedy są dobre imprezy. Mamy dla Was super newsa! Na szczęście powstało Go2Hel! Serwis który dostarczy Wam wszelkich niezbędnych informacji! Teraz już nie musicie odwiedzać tylu stron! Na go2hel.pl znajdziecie to wszystko i znacznie więcej! Konkursy z cennymi nagrodami, fantastyczne zdjęcia, opinie, relacje i newsy z półwyspu i to na jednej stronie! Czytelnie, atrakcyjnie i w surferskim klimacie.