ZMIEŃ TŁO
SPORT    PASSION    FREEDOM
SKLEP GO2HEL  |  PL  |  EN  |
GO2HEL - wszystko o Półwyspie Helskim

You need Flash to see it.


WYNIKI KONKURSU KITERESORT
UWAGA UWAGA! OGŁASZAMY ZWYCIĘZCÓW KITE KONKURSU GO2HEL I KITERESORT.

NAGRODY WYGRALI:

vouchery 300pln: Natalia Zub, Katarzyna Banet, Mariusz Remiszewski

vouchery 200pln: May dean, Bruno szymanczyk, Agata Machnio, Maciej Woźniak, Ania adamczyk

vouchery 150pln: zuzia lalka nieduza, Ada Stasiak, Asia Gawrońska, Grzesiek Dytko, Monika Kaminska, Mikolaj Hycyna, Łukasz Kapi, Patrycja Ros, Kasia Paterek, Marysia Ciupka, Przemek Wirkus.

Kurs intro: Mucha mileniucha, Mateusz Gladysz, Oliwia Woodsen.

W sprawie nagrod piszcie na: info@kiteresort.pl


Torby go2hel: Dawid Potrykus, Labrador disney, Olga Mrówka, Karolina Pietkiewicz


W sprawie nagrod piszcie na: info@go2hel.pl

WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!
PODOBNE WPISY
POGODA NA PÓŁWYSPIE
Prognoza pogody dla dowolnego regionu kraju może się oczywiście zauważalnie różnić. W następstwie tego The Weather Company kontroluje na bieżąco każdej godziny wiele stacji meteorologicznych w całej Polsce. Dzięki temu wiadomo jaka jest pogoda w mieście Jastarnia lub też jakiego typu zjawiska meteorologiczne wystąpią w tym miejscu. Z uwagi na fakt iż prognoza pogody dla miejscowości Jastarnia ustalana przez The Weather Company może modyfikować się intensywnie dokładamy dużych starań by w czasie rzeczywistym aktualizować dane pogodowe. Pogoda w Jastarni udostępniana przez The Weather Company to przede wszystkim wskazania temp. powietrza która będzie wynosiła w najcieplejszym momencie dnia: 18C. Równocześnie temperatura odczuwalna wyniesie 13°C
9 m/s

Pogoda
°C
9 m/s

°C
9 m/s

SZCZEGÓŁOWA PROGNOZA

You need Flash to see it.

NEWSLETTER
bądź na bieżąco !!!
Dodaj się do newslettera już teraz!

Dodając adres wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości dot. działalności portalu GO2HEL oraz jego partnerów

Czy wy też przed wyjazdem na półwysep wchodzicie na kilka różnych stron? Trzeba przecież wynająć jakąś przyczepę albo zarezerwować kwaterę, sprawdzić czy będzie wiało, zobaczyć czy nie ma jakiś fajnych zawodów i kiedy są dobre imprezy. Mamy dla Was super newsa! Na szczęście powstało Go2Hel! Serwis który dostarczy Wam wszelkich niezbędnych informacji! Teraz już nie musicie odwiedzać tylu stron! Na go2hel.pl znajdziecie to wszystko i znacznie więcej! Konkursy z cennymi nagrodami, fantastyczne zdjęcia, opinie, relacje i newsy z półwyspu i to na jednej stronie! Czytelnie, atrakcyjnie i w surferskim klimacie.